Instalacja Joomla Wyświetlanie błędów [Display Errors]: - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 17 z 17

Temat: Instalacja Joomla Wyświetlanie błędów [Display Errors]:

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    15-06-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak wiec jak wyżej proszę o pomoc konkretną bo szlak juz zalewa
    jak wyłączyć safe_mode w xampp`ie 1.7.1 i joomli 1.5.11? podczas instalacji joomla! 1.5.11 w drugim kroku wyskakuje mi komunikat

    Wyświetlanie błędów
    [Display Errors]: Wyłączone Włączone a powinno być wyłączone. w pliku php.ini mam na off PrtSc problemu
    Ostanio edytowane przez emcegajfer : 23-06-2009 19:45

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Ale to nie jest tryb bezpieczny, a komunikat o włączonym raportowaniu błędów, które lokalnie w niczym nie przeszkadza, wręcz przeciwnie!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    15-06-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Ale to nie jest tryb bezpieczny, a komunikat o włączonym raportowaniu błędów, które lokalnie w niczym nie przeszkadza, wręcz przeciwnie!
    Tzn ze moge z powodzeniem wszystko dalej instalowac ? Dziekuje Zwiastun Jestes wielki

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    18-03-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    miałem ten sam problem i był to faktycznie problem, bo na projekcie często wyskakiwały rapoty, bardzo dużo raportó...

    rozwiązanie:
    stworzenie pliku:
    .htaccess - dokładnie tak ma się nazywać, zaczynać kropką i bez rozszerzenia
    w pliku tym wpisujemy taką linikę:
    php_flag display_errors off
    i zapisujemy

    teraz gdzie ten plik ma być,
    tam gdzie jest zainstalowana joomla, u mnie jest to C:\xampp\htdocs\joomla15
    i działa

    sam do tego doszedłem, choć trochę mi to zajęło, szkoda że to forum nie pomogło

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez silly dawid Zobacz wiadomość
    sam do tego doszedłem, choć trochę mi to zajęło, szkoda że to forum nie pomogło
    Poużalaj się jeszcze. Biedaczysko jesteś. Jeszcześ o nic nie zapytał, a już stwierdzasz, że forum Ci nie pomogło.

    A propos Twojego rozwiązania: jest opisane od dawna. Szkoda, ze musiałeś dochodzić sam, zamiast popytać lub poczytać.
    A poza tym, jeśli takie ustawienie jest na serwerze, to należy w pierwszej kolejności alarmować administratora serwera, bo na serwerze produkcyjnym takie ustawienie nie ma prawa być. Zmiany ustawień serwera za pomocą pliku .htaccess nie wszędzie są możliwe.
    Natomiast na serwerze lokalnym wyświetlanie błędów ma być włączone, żeby je widzieć i wyeliminować przed opublikowaniem witryny w Internecie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-04-2012
    Wpisy
    22
    Punkty
    3

    Domyślny

    zeby zatrzymac wyswietlanie bledow wystarczy na zapleczu wejsc na ustawienia globalne, nastepnie kliknac na serwer i tam w opcji wyswietlanie bledow dac na none lub wylaczone jesli ktos ma joomle po polsku... caly dzien sie z tym meczylam az w koncu ktos zyczliwy podal na necie te proste rozwiazanie....

  8. #17
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez iwonka Zobacz wiadomość
    caly dzien sie z tym meczylam az w koncu ktos zyczliwy podal na necie te proste rozwiazanie....
    Irytujące jest takie użalanie się. Od 7 lat w systemie pomocy jak byk stoi, co trzeba zrobić, a Tobie i innym "ktoś życzliwy na necie" musiał podawać proste rozwiązanie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •