Szablon do joomla
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Szablon do joomla

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    03-02-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Szablon do joomla

    Witam wszystkich(pierwszy post)i pierwsza prośba.

    Szukam szablonów (darmowych) o tematyce: "koszykówka" , "Streetball"

    Na google szukałem i na forum tutaj niestety nic nie znalazłem być może coś przeoczyłem więc proszę o pomoc.


    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Jako, że to Twój pierwszy post, powiem Ci tak - w google wpisz free templates for Joomla i znajdziesz na pewno dużo stron. Podanie tematyki "koszykówka" w zapytaniu niewiele Ci pomoże. Poszukaj jakiegoś prostego szablonu, grafikę do niego dorób sam (możesz z kimś kto się na tym zna, jeżeli sam nie robisz grafiki). A co do templatek - na początek poszukaj na joomlaos.de.
    Pozdrawiam
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    03-02-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    oki dzieki szukam teraz na innych forach może coś znajde ... http://www.entheosweb.com/photoshop_...basketball.asp (taki by się przydał ) heh jak narazie nie realne ale może kiedyś....

    Jak miał by ktoś może jakiś darmowy skrypt to czekam na pw (im wiecej tym lepiej)

  5. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    kolegi nie rozumiem "darmowy skrypt" - szukasz cms, szablonu czy czego.

    Jak kolega chce robić stronę i nią zarządzać, jeśli tego nie umie. Zapewne funduszy brak, w takim razie radzę poszukać inny darmowy szablon, zmienić tylko nagłówek na fotkę tematyczną (nie kradzioną) i zacząć zbierać zł do skarbonki, na profesjonalny szablon. A w międzyczasie i doświadczenie przyjdzie i czas pokaże czy był sens.

    Cyt "im więcej tym lepiej" takie rzeczy to tylko w Tesco z ich logiem. A w książkach przecież było gdzie szukać, ba nawet adresy www podałem. Te same firmy co robią szablony dla 1.0.x robią też dla J!1.5
    Ostanio edytowane przez PeFik : 03-02-2009 15:16
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    03-02-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Eh Zamiast darmowe skrypty miał być dormowe szablony .... :/ pisałem w pośpiechu to i nawet nie przeczytałem tego...

    Jeżeli chodzi o szablony to właśnie robię tak ja napisałeś

    Pozdrawiam

  7. #6

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •