Joomla instaluje się bez końca...
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla instaluje się bez końca...

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-10-2008
    Wpisy
    80
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla instaluje się bez końca...

    Witam!
    Mój problem polega na tym że instalacja joomli trwa na okrągło.Kiedy już uda mi się zainstalować Joomle mam standardową informację że trzeba usunąć katalog installation.Jako że mam już kilka stron w Joomla wiem jak to zrobić.Kiedy to zrobię i wchodzę na swoją stronę pisze że nie znalezino pliku konfiguracujnego co jest prawdą bo nie ma na serverze takiego pliku! (configuration.php) Jest tylko ten:configuration.php-dist.
    Używam joomli 1.5.9 UTF-8 wgrana na serwer yoyo.pl

    No configuration file found and no installation code available. Exiting... -oto co pisze po usunięciu katalogu installation po zakończeniu instalacji.Wiem że na forum był opisywany już taki problem.Ba!Został nawet rozwiązany!Ale pan który znalazł nie podzielił się informacją co jest nie tak...tutaj jest link do tego teamtu
    Ostanio edytowane przez vwbigfan : 04-02-2009 18:55 Powód: dodatkowe informacje

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-10-2008
    Wpisy
    80
    Punkty
    10

    Domyślny

    UFF! Znalazłem rozwiązanie na anglojęzycznym forum Joomla!Banalnie proste!Otóż plik configuration.php-dist jest plikiem konfiguracyjnym!Więc należy zmienić jego nazwę na configuration.php Potem wystpą problemy z połonczeniem z bazą danych.Należy otworzyć plik configuration.php i wpisać dane naszej bazy (Setting database) Tutaj umieszczam link do forum na którym to znalazłem jeżeli ktoś zna anglielski a niezrozumiał tego co ja tu napisałem ( ;) ) to napewno skorzysta

  4. #3
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    A nie wystarczy utworzyć w Notatniku pliki configuration.php i przesłać go na serwer? Po co tyle kombinacji? Chcesz mieć problemy - instaluj na yoyo.pl.
    Ostanio edytowane przez nikszal : 04-02-2009 21:24
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •