JoomGallery i Lightbox
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: JoomGallery i Lightbox

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-12-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny JoomGallery i Lightbox

    Witam!
    Mam stronę postawioną na serwerze webd.pl, joomla 1.5.8, PHP 4.4.

    Nareszcie udało mi się zainstalować, skonfigurować i dodatkowo zastosować język polski w galerii Joomgallery Version 1.5 BETA 1. Wszystko działa oprócz prawidłowego wyświetlania podglądu zdjęć. Obojętnie jaki wybiorę efekt - nie da się powiększać zdjęć. Bardzo proszę o pomoc, nie wiem gdzie szukać błędu. Strona jest na razie w budowie.
    Pozdrawiam wszystkich.
    Ostanio edytowane przez ankaw21 : 07-02-2009 14:15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    mam pytanie z innej beczki, jak sie ma lista uczniow dostepna na stronie do ustawy o ochronie danych osobowych?
    pozdrawiam
    Piotr Laskowski
    JoomlaPL.com | MamboPL.com
    Joomla.PL | Joomla!, LaTeX, R project, SPSS user...

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jak widać projektant - wydawca wcale się nie martwi. Ciekawe, ile w takim przypadku wynosi grzywna za naruszenie dóbr osobistych? A jeszcze ciekawsze, skąd szkoła weźmie kasę na zapłacenie roszczeń rodziców, jeśli zdecydują się na powództwo o naruszenie dóbr osobistych.
    13 klas w każdej średnio 25 uczniów, zatem około 300 razy np. 5 000 albo 10 000....
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-06-2008
    Wpisy
    67
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez josh Zobacz wiadomość
    mam pytanie z innej beczki, jak sie ma lista uczniow dostepna na stronie do ustawy o ochronie danych osobowych?

    Jeśli dobrze rozumiem Ustawę, to można udostępniać takie dane pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody osoby, której dotyczą. W tym momencie nie wiemy, czy taka zgoda jest. Ale nie możemy też zakładać, że jej nie ma.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie możemy, choć pewno rękę by sobie można dać uciąć bez ryzyka! Niemniej... nawet gdyby zgoda była: to jaki jest sens udostępniania takiego zestawu informacji (poza ewentualnym ułatwieniem działania różnym ...filom)?
    Jeśli instytucja publiczna udostępnia bezmyślnie takie dane, to mogę sobie wyobrazić np. scenki typu:

    -Dzień dobry!, Jan Kowalski, ojciec Jasia Kowalskiego z klasy Ic od pani Janiny Kowalskiej, Chciałem się dowiedzieć....
    - Chwileczkę, proszę poczekać, tylko wezmę dziennik...
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-12-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak widać wszyscy są "profesjonalistami". Wydaje mi się, że pytanie nie dotyczyło waszych wypowiedzi. Pozostaje tylko podziękować (sic!)!

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    My za sarkazm również dziękujemy. To nie jest forum profesjonalistów, tylko takich samych użytkowników, jak Ty, a już na pewno nie ma tu programistów rozwiązujących problemy działania wersji beta (wersja udostępniona do przetestowania programu w rożnych środowiskach i warunkach, by zdiagnozować problemy w działaniu i zoptymalizować działanie programu). Pomyliłaś forum - takie problemy zgłasza się na forum projektanta lub Bug Trackerze.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-12-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    "Przyganiał kocioł garnkowi" - to jedyny komentarz. Jak pewnie nie zauważyłeś wielokrotnie chyliłam czoła przed Tobą, jako osobą profesjonalną i zorientowaną w temacie. Tym razem jednak okazało się, że nie zawsze można liczyć na konkretną odpowiedź. Co prawda pojawiła się w ostatnim Twoim poście, szkoda jednak, że w taki sposób.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No tak, dwa to już wielokrotnie . Ale przecież w ogóle nie o to chodzi.
    I oczywiście, ze na konkretną odpowiedź zawsze trzeba liczyć, ale to nie znaczy, że będzie.
    A swoją drogą, ja nie wiem, czy błąd tkwi w wersji beta - sprawdź na stronie demo u projektanta, czy działa. Na Twoim serwerze masz problemy z prawami własności, więc tu tez może być problem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-12-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję! Wydaje mi się, że niekoniecznie błąd powoduje wersja beta, jako, że miałam poprzednią wersję Joomgallery i pojawiał się dokładnie ten sam błąd -czyli nie powiększały się miniatury zdjęć. Faktem jest, że może sprawcą są problemy z prawami własności na serwerze. Pozdrawiam.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •