Joomla 1.0.9 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Joomla 1.0.9

  1. #11
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    1. Bycie "kimś na literkę A" - ładnie powiedziane - w sumie do czegoś zobowiazuje (kompetentne porady to raz a orientacja w temacie to dwa), więc zamiast pisać post, że jeszcze nie ma oficjalnego wydania wystarczyło sprawdzić tą informację.
    2. Pisałem poprzedni post o dostepności i czasie publikacji Joomla! a nie o jej niuansach technicznych. Nie instalowałem, nie wiem - nie wypowiadam się - zasada prosta (żeby tylko ludzie sobie częściej brali to do serca).
    3. Rybik ja Cię lubię - (kochać nie muszę) - i szanuję tak jak i wszystkich tutaj. Więc jesli ktoś wytyka Wam - "tym na literkę A" - jakieś błędy, to nie przez złośliwość. Krytyka konstruktywna to jeden ze sposobów na podniesienie profesjonalizmu i jakości - a wszyscy byśmy chcieli aby to forum było jak najlepsze (przynajmniej ja tak chcę).
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Hmm, skoro uważacie, że należy pokazać lizaka, to i pokazujemy. Nawet więcej, jak ktoś chce trochę polizać, opublikowaliśmy plik etykiet i komunikatów językowych dla frontonu. A że polska pełna wersja - z frontonem może będzie jutro, może w piątek, może w sobotę, to choć - oczywiście - nowinkę mozna było napisac od razu - to prawdę mówiąc, po komunikacie o tym, że finalna wersja ukaże się lada chwila, pisanie że właśnie się ukazała, zdało mi się li tylko pokazywaniem lizaka. Ale może i racja! Wszyscy dziś wszystkich epatują co rusz sukcesami bądź aferami.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    @Sova - jest ok, nie napinam sie, nawet specjalnie zmienilem tan napis na literke A a i faktem jest ze mam urwanie glowy poza Joomla i na orga najczesciej zagladam zeby podac komus linka do komponentu i nie tlumaczyc co to jest extensions bo to walka z wiatrakami
    (a jak podejrzewam zlosliwosc to sie odgryzam co czuc od razu )

    Przyzwyczailem sie do stosunkowo czestych podwersji, ktore nie niosa ze soba zadnych bijacych po oczach zmian, moze stad taka malo entuzjastyczna reakcja ze cos wyszlo. Z wersja 1.0.9 byl taki niuans ze do konca nie bylo wiadomo czy bedzie beta 3, 4 i za miesiac stable a w wefekcie koncowym przesunieto czesc zmian na potem, ominieto jedna bete i po niewielkich testach wyszla finalna.

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    06-05-2006
    Wpisy
    182
    Punkty
    122

    Domyślny

    Zwiastun masz rację :
    zainstalowałem 9 testowo i od razu były problemy z VM 1.0.5 w backendzie wywala błedy z iso,
    Większość ludzi ma problemy z literówkami w nazwach plików (jak każdy), ale nie wszyscy potrafią je znajdować, - bo brak im wiedzy o PHP, SQL, HTML i stu innych rzeczach, by wiedzieć gdzie szukać. (fanti też sie kłania )
    Dlatego chylę zawsze czoło przed ludzmi którzy poświecaja swój wolny czas i wiedze by pomóc rożnym lamerom. ( za darmo!)
    Jak ktos chce być na topie - joomla.org stoi otworem.

    fanti

  6. #15
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    tam na forum juz tez cos zglaszali bledy, nie chce krakac ale moze sie za bardzo pospieszyli z ta wersja :/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •