porównywarka kredytów
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: porównywarka kredytów

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-04-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny porównywarka kredytów

    Cześć,
    Chcę wykonać stronę z porównywarką kredytów hipotecznych działającą jak na stronie hipermarketfinansowy.pl. Czy jest jakiś komponent który mógłbym do tego wykorzystać? W jaki sposób najlepiej coś takiego zrobić?
    Pozdrawiam
    Dzieki za wszelkie wskazówki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    22-11-2009
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    I jak? udało się coś znaleźć w sprawie porównywarki kredytów? Sam poszukuję jakiegoś dodatku który będzie porównywał produkty czy usługi.


    Pozdrawiam

  4. #3
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rob_Son Zobacz wiadomość
    I jak? udało się coś znaleźć w sprawie porównywarki kredytów? Sam poszukuję jakiegoś dodatku który będzie porównywał produkty czy usługi.
    Witam

    Owszem jest taka możliwość. Skorzystaj z widgetu dostępnego na portalu http://www.money.pl/
    Dokładnie mówię o tym: http://www.money.pl/webmaster/wyszuk...szkaniowe.html
    Można również skorzystać z >>innych wyszukiwarek<< oferowanych przez ww portal. Wystarczy wybrać, skopiować i wkleić kod (w zakładce pomoc zwróć uwagę jak pobierać elementy w kodowaniu utf-8)w odpowiedni moduł.

    Kolejną opcją jest skorzystanie z gotowego modułu dla Joomla: http://www.money.pl/webmaster/moduly_do_cms/joomla/
    gdzie możesz sobie wybrać jakie źródła danych będą wyświetlane.

    Pozdrawiam

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    22-11-2009
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za szybką odpowiedź. Ciekawe dodatki z money.pl są widzę
    Szukam jeszcze jednego rozwiązania, i poza płatnym dodatkiem do VirtueMart nic nie mogę znaleźć.. A mianowicie szukam porównywarki produktów, chcę porównać laptopy, albo inne urządzenia. Nie potrzebuję sklepu, a jedynie porównywarki parametrów, która pozwoli mi wybrać kilka produktów i porównać ze sobą w formie tabeli.

    Pozdrawiam

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    06-10-2009
    Wpisy
    122
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rob_Son Zobacz wiadomość
    Dzięki za szybką odpowiedź. Ciekawe dodatki z money.pl są widzę
    Szukam jeszcze jednego rozwiązania, i poza płatnym dodatkiem do VirtueMart nic nie mogę znaleźć.. A mianowicie szukam porównywarki produktów, chcę porównać laptopy, albo inne urządzenia. Nie potrzebuję sklepu, a jedynie porównywarki parametrów, która pozwoli mi wybrać kilka produktów i porównać ze sobą w formie tabeli.

    Pozdrawiam
    Również czegoś takiego szukam i oprócz virtua nic nie ma hmmmm

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •