problem z ceną w VM
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: problem z ceną w VM

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    19-01-2009
    Wpisy
    120
    Punkty
    10

    Domyślny problem z ceną w VM

    Witam.

    Zainstalowałem joomle (jarzębina) z VM i innymi dodatkami.

    Przegrałem ze starej bazy joomli 1.0 do nowej produkty tabele z produktami i cenami produktów poniewaz trzymane sa w w roznymch tabelach.

    Sprawdzam id w tabelach i wszystko sie zgadza,
    sprawdzam ceny w tabelach równeiz zaimpoerowane odpowiednie.

    Wchodze do paneli równiez widze odpowiednia cene (identyczna jest w netto oraz brutto), ale w momencie wyswietlejnia strony produktu cena jest o niebo wyzsza. Dopiero gdy zdobie zapisz w panelu admina to cena sie wyswietla sie taka jak jest w panelu.

    czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie moze istniec problem??
    moze nie przegrałem jakiejs dodatkowej tabeli ??

    prosze o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-01-2009
    Wpisy
    120
    Punkty
    10

    Domyślny

    może nieco opisze problem.chciałem zrobić migrację produktów z virtuemart 1.0.6 (w jommla 1.0.10) do virtuemart 1.1.2 ( w joomla 1.5.7).najpierw zrobiłem phpmyadminem zrzut danych wszystkich tabel do pliku .sql z wersji 1.0 vm. nastepnie wybrałem z tego pliku inserty do tabeli jos_vm_produkt i wgrałem te produkty do nowszego vm do tego przeghrałem równie z podobny sposób tabele z cenami jos_vm_product_price oraz kategorie. i wszystko działa fajnie w panelu administracyjnym.ale przy wyswietlaniu danych na stronie widze jakies dantejskie ceny, duzo wyzsze jak te co sa w panelu admina.czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie tkwi problem ???please

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    19-01-2009
    Wpisy
    120
    Punkty
    10

    Domyślny

    i znowu sam do siebie pogadałem i sam sobie rozwiazałem problem, pozdrawiam .

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •