bład podczas logowania
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: bład podczas logowania

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-02-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny bład podczas logowania

    witam połaczyłem forum z joomala wszystko poszło sprawnie konfiguracja itp
    logowanie też działą ale wyskakuje taki błąd
    You have damaged: config.php file !
    • File must begin with: <?php and finish with ?> with any other chars (spaces, tabs or new line) before <?php and after ?>
    • You must correct the file !
    • Remember it is not mistake, if your text editor can not see this space, tab or new line, use other editor with operating multi (CR/LF) format or create new file with clean content.
    • Forum will not work correctly with damaged config.php file.


    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/goldhand/public_html/rtv/login.php:65) in /home3/gold/public_html/rtv/includes/sessions.php on line 546

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/goldhand/public_html/rtv/login.php:65) in /home3/gold/public_html/rtv/includes/sessions.php on line 547

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/goldhand/public_html/rtv/login.php:65) in /home3/gold/public_html/rtv/includes/sessions.php on line 546

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/goldhand/public_html/rtv/login.php:65) in /home3/gold/public_html/rtv/includes/sessions.php on line 547

    function submitform(){ document.joomlalogin.submit();}
    co do pierszego górnego to zamienieniłem te znaczniki ale to nic nie daje.
    Co do tego warning nie mam pojęcia.
    dzieje sie to tylko podczas logowania

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-02-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    poradziłem sobie
    mam natomiast inny problem
    otórz wgrałem pewną modyfikacje w pliku includes/usercp_register.phpZapis mozliwyNie wykonaneZalataj
    niestety nie moze go teraz joomala załatać jak sobie z tym poradzic?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    09-12-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny opisz rozwiązanie

    Cytat Wysłane przez mial Zobacz wiadomość
    poradziłem sobie
    mam natomiast inny problem
    otórz wgrałem pewną modyfikacje w pliku includes/usercp_register.phpZapis mozliwyNie wykonaneZalataj
    niestety nie moze go teraz joomala załatać jak sobie z tym poradzic?
    Jeżeli sobie poradziłeś to napisz jak - w przyszłości ktoś może mieć podobny problem ?

    Forum sluży do wymiany informacji a nie do "pomóżcie mam problem" - daj też coś z siebie bo nikt Ci w niczym nie pomoże.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-02-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    no własnie sam dokładnie nie wiem ale podejrzewam ze serwer nie odswierzał strony
    bo po zamianie był taki sam komunikat przez około godzine

    ten drugi plik to zmodyfikowałem recznie i działa

  6. #5

    Domyślny

    Może gdzieś trafiła się jakaś spacja w modyfikowanych plikach i podczas ładowania nagłówka zostało to wykryte i pokazało błąd? Potem "niechcący" usunąłeś problem i "samo sie nareperowało"

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •