Komunikat o błędzie podczas zamówienia, brak zamówień w panelu admina
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Komunikat o błędzie podczas zamówienia, brak zamówień w panelu admina

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny Komunikat o błędzie podczas zamówienia, brak zamówień w panelu admina

    Witam nie jestem obeznany w VM i Joomla w sumie dopiero zaczynam mam następujący błąd. Podczas składania zamówienia w formularzu "szczegóły zamówienia" nie wyświetlają się dane zamawiającego ani dane dostawy mam następujący komunikat:

    Dane zamawiającego:
    Kod:
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/draco/domains/dracocafe.pl/public_html/sklep/components/com_virtuemart/themes/default/templates/pages/account.order_details.tpl.php on line 98
    Rachunek dla
    Dane dostawy:
    Kod:
    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/draco/domains/dracocafe.pl/public_html/sklep/components/com_virtuemart/themes/default/templates/pages/account.order_details.tpl.php on line 135
    Wysyłka do
    I teraz dodatkowo może z tym powiązany jest problem taki iż w panelu admina nie wyświetlają mi się złożone zamówienia i brak ich w raporcie... poisadam joomle 1.0 i VM 1.1.3... Gdzieś wyczytałem iż to może być problem templatki a ja tworze własną ale w to wątpie:
    1. zmieniałem na standardowe joomla... dalej nie działa
    2. na mój rozum jedno nie powinno mieć powiązania z drugim, ponieważ założyłem stronę www.audimalbork.pl i tam też mam własną templatkę i nie było takiego problemu że coś nie poprawnie działało z powodu szablonu. Ale mogę się mylić.
    3. szablonu admina nie zmieniałem i wszystko gdzieś się zapisuje (baza danych) ponieważ każde kolejne zamówienie ma kolejny swój nr.

    mój sklep www.dracocafe.pl/sklep

    proszę o pomoc.

    Ps. czy może mieć to związek z chmodami na serwerze ponieważ po przerzuceniu plików z dysku na serwer nadały mi się prawa 644

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    rozwiązanie jakby ktoś szukał

    W plikach i w liniach w których jest pokazywany błąd należy odnaleść takie coś

    <?php
    foreach($cos as $jakies_cos => $inne_cos)
    ?>


    i dopisać (array)


    <?php
    foreach((array)$cos as $jakies_cos => $inne_cos)
    ?>

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •