poszukuje templatki
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: poszukuje templatki

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny poszukuje templatki

    Witam. Poszukuje templatki do malej strony dla minihotelu www.minihotel.pl Jezeli ktos widzial komercyjna to bez problemu moge zakupic. Oczywiscie jezeli ktos byl by w stanie zrobic takowa to rowniez chetnie ja zakupie. Pzdr

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Templaki to szeroki temat i bardzo zalezny od indywidualnych gustow, na poczatek przeszukaj te 500 darmówek (google pomoze) a jezeli chcesz indywidualny to zamiesc swoje ogloszenie w odpowiednim dziale forum, najlepiej od razu z ogolnymi wymaganiami. Pozniejsze detale omowisz z zainteresowanymi prywatnie.

  4. #3
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Hmm.. skoro Rybik twierdzi, że jest 500 darmówek (zakładam, żę po odsianiu tych kiepskich (to już gdzieś słyszałem?)) to tu masz połowę z nich. Jednak skoro wiesz czego dokładnie chcesz - poszukaj komercyjnej najbardziej zbliżonej Twym gustom i poproś o dopasowanie do Twych wymagań.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny thx

    Cytat Wysłane przez Sova
    Hmm.. skoro Rybik twierdzi, że jest 500 darmówek (zakładam, żę po odsianiu tych kiepskich (to już gdzieś słyszałem?)) to tu masz połowę z nich. Jednak skoro wiesz czego dokładnie chcesz - poszukaj komercyjnej najbardziej zbliżonej Twym gustom i poproś o dopasowanie do Twych wymagań.
    faktycznie - jest ich tak wiele ze az ciezko cos wybrac konkretnego wlasnie problem jest taki ze nie znam sie zupelnie na grafice jedynie co to mam ogolny zarys tym bardziej ze to ma byc prezent dla moich rodzicow. Ale dzieki wielkie za pomoc - pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •