Jcomment problem z odnośnikiem "dodaj komentarz"
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jcomment problem z odnośnikiem "dodaj komentarz"

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-01-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Jcomment problem z odnośnikiem "dodaj komentarz"

    Witam
    mam problem z dodawaniem komentarzty do newsow na mojej stronie.
    Jako modol wyswietlania artykulow "news" używam "Display News" ktory sciagnalem ze strony joomla.org
    Jako systemu komentarzy uzywam jcomments poniewaz najlepiej da sie go zintegrowac z community builderem (rozne plug-in itp), wszysto działa super, ustawione jest ze tylko zarejestrowani moga dodawac komentarze a goscie czytac, przy kazdym arytkule ktory jest pozadany aby mial komentarze wyswietlaja sie prawidlowo mam tylko jeden problem, chodzi o forme w jakiej sa te newsy wyswietlane, moze zobrazuje :




    Przycisk więcej jest tam gdzie byc powinien ale brakuje mi przycisku (odnosnika) ktory pokazywałby mi w intrze newsa ilosc komentarzy dodanych juz do tresci oraz funkcji dodaj komentarz (gdy nie ma jeszcze newsa) czyli cos w tym stylu :


    Nie wiem jak to zrobic, obszukalem google roznymi haslami i nie potrafie znalezc rozwiazania.
    Byc moze znajdzie sie tutaj pomocna dlon
    pozdrawiam


    ps. albo poleccie mi jakies komentarze ktore proponuja funcje " ( 0 ) komentarzy " czy dodaj komentarz przed rozwinieciem newsa
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez hotsauce007 : 17-02-2009 14:51

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    30-10-2005
    Wpisy
    168
    Punkty
    14

    Domyślny

    Zainstaluj najnowszą wersję komponentu...

    W jaki sposób można zmienić wygląd przycisku "Dodaj komentarz" tak aby wyglądał jak pozostałe przyciski:confused:

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •