You don't have permission to access - p0mocy
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: You don't have permission to access - p0mocy

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    47
    Punkty
    10

    Domyślny

    bledy z 404 na razie zniknely. bledy z jck, jakoze odinstalowany tez zniknely.

    zainstalowalem joomla explorer. niby wszedzie jest ok. 755 dla katalogow, 644 dla plikow. w katalogu jck tak samo.

    nie mam wiec chyba po co pisac do admina.

    moze to pomoze. zrobilem test:

    [/size]Wiadomość diagnostyczna
    Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.9 Production/Stable [ Vatani ] 9-January-2009 23:00 GMT
    configuration.php: Niezapisywalny (Tryb: 444 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
    Architektura/Platforma: FreeBSD 7.0-RELEASE-p5 ( amd64) | Strona Serwer: Apache ( www.sopothotele.pl ) | PHP Wersja: 5.2.6
    PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
    mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: [color=red]Niezapisywalny[color] | Max.Execution Time: 240 sekund | File Uploads: Włączone
    MySQL Wersja: 5.1.31-log ( 62.146.68.173 via TCP/IP )

    Informacje rozszerzone:
    SEF: Włączone (z mod_Rewrite) | FTP Layer: Wyłączone | htaccess: Zaimplementowano
    PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php są identyczni (prawdopodobnie zainstalowano PHP/suExec)
    PHP Środowisko: API: cgi-fcgi | MySQLi: Tak | Max. Memory: 256M | Max. Upload Size: 55M | Max. Post Size: 8M | Max. Input Time: 240 | Zend Wersja: 2.2.0
    Wyłączone Funkcje: exec,system,shell_exec,passthru,escapeshellcmd,esc apeshellarg,proc_close,proc_open,proc_open,set_ini ,ini_alter,eval,popen,dl,pcntl_exec,disk_free_spac e
    MySQL Klient: 5.1.28-rc ( latin2 )


    Moze to cos rozjasni.

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-01-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez sfin44 Zobacz wiadomość
    bledy z 404 na razie zniknely.
    może zadziałał ten wpis do .htaccess ?

    Cytat Wysłane przez sfin44 Zobacz wiadomość
    niby wszedzie jest ok. 755 dla katalogow, 644 dla plikow. w katalogu jck tak samo.
    Tu nie chodzi o to jakie są CHMODy. Chodzi o to kto ma prawo je zmieniać, czyli to co pisałem o TC, który pokaże (FileZilla też) właściciela i grupę, i to powinno być jednakowe dla wszystkich plików.

    Do admina raczej nie masz po co pisać. Diagnostyka pokazała coś takiego

    Cytat Wysłane przez sfin44 Zobacz wiadomość
    PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php są identyczni (prawdopodobnie zainstalowano PHP/suExec)
    i to chyba przesądza, ze moje podejrzenia były fałszywe (tu masz więcej o prawach własności dla serwera pod phpSuExec)
    http://www.joomlatutorials.com/faq/v...suexec/60.html

    jeśli użytkownicy FTP i PHP są identyczni to tego problemu nie masz (chociaż jest tam takie słowo "prawdopodobnie...")

    Na razie problemów z PA nie masz i miejmy nadzieję, że to załatwione. Problemy z błędami JCK pozostają niewyjaśnione.

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    47
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki za pomoc.

    do admina i tak napisalem. niech sprawdzi wszystko, bo moze to pomoze. problemy z JCK ustaly, ale zauwazylem ze dalej mam problemy z zapelczem. dalej mi wyskakuja bledy w plikach graficznych od administratora.

    Wylada mi to na problem z prawami - po to napisalem do admina. Powiawia mi sie okno z zablokowanym dostepem i error 403.

    jak co mi sie uda zalatwic, dam znac.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •