Wirus w Total Commander! - Strona 7
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Wyniki 61 do 64 z 64

Temat: Wirus w Total Commander!

  1. #61
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Być może temat tego wątku jest mylący, bo sprawa jest bardziej ogólnej natury, ponieważ dotyczy bezpiecznego stosowania wszystkich programów - klientów ftp. Zarówno Total Commander, jak i FileZilla i wszelkie im podobne będą bezpiecznie funkcjonować jeśli nie będziemy zapisywać w nich naszych haseł. Należy pamiętać, że najskuteczniejszą obroną przed intruzami jest zdrowy rozsądek i zapobieganie im poprzez regularne tworzenie kopii plików systemowych z serwera oraz baz danych.
    Skoro @tkarp nie wiesz co dalej robić, to wystarczy, że przeczytasz wcześniejsze posty w tym wątku. Jak masz kopie plików i baz danych, to już powinieneś wiedzieć co zrobić.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 07-02-2010 08:57

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #62
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    nie wiem jak inne hostingi...ale na nazwa.pl wprowadzono niedawno opcje klienta ftp (z https) poprzez przegladarke...

  4. #63
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    No, wprowadzili. I u mnie woła o aktualizację flash player'a w Firefoksie, a mam najnowszy. W ogóle ostatnio wysyłałem rozpakowaną Joomla! na serwer u nich (nie wszystko na raz, ale katalogi pojedynczo, bo oczywiście opcji rozpakowania pliku przez ftp nie ma w tym ichnim kliencie) to mi rwało połączenie co chwilę (nie jest to wina mojego łącza, bo na inny serwer wysyłałem bez problemu), ogólnie zeszło mi dwie godziny zanim poprawnie wysłałem wszystkie pliki i katalogi. I te wszystkie "udogodnienia" za taką cenę. Strona u nich też chodzi strasznie ciężko (niewielka stronka, kilka zdjęć, nic ciężkiego).
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  5. #64
    Przeglądacz smx76 awatar
    Dołączył
    08-11-2009
    Skąd
    Avalon
    Wpisy
    39
    Punkty
    10

    Domyślny

    3c788c8140c244baa4de05cad390c937.spc taki plik mam w katalogu administrator/cache i w porównaniu z wersją instalacyjną joomli 1.5.15 nie powinno go chyba tu być. moja stronka jest po ataku wirusa
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez smx76 : 15-03-2010 09:31
    Ludzie Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą.
    Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny.
    Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze.
    Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •