Postawiłem joomle instalka poszła bez problemów joomla utworzyła tabele itp no i chciałem się zalogować do panelu i nagle heca nie mogę, nawet nie zgłasza błędnego hasła tak jak by porostu post nie dochodziło do strony
po prostu cały czas okno do logowania i nic


Wiadomość diagnostyczna
Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.9 Production/Stable [ Vatani ] 9-January-2009 23:00 GMT
configuration.php: Niezapisywalny (Tryb: 764 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
Architektura/Platforma: Linux 2.6.27.12-170.2.5.fc10.i686 ( i686) | Strona Serwer: Apache/2.2.10 (Fedora) ( zjazdowa.com.pl ) | PHP Wersja: 5.2.6
PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Wyłączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 30 sekund | File Uploads: Włączone
MySQL Wersja: 5.0.67 ( Localhost via UNIX socket )

Informacje rozszerzone:
SEF: Wyłączone (bez mod_Rewrite) | FTP Layer: Wyłączone | htaccess: Nie zaimplementowano
PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php nie są identyczni (prawdopodobnie nie zainstalowano PHP/suExec)
PHP Środowisko: API: apache2handler | MySQLi: Tak | Max. Memory: 32M | Max. Upload Size: 2M | Max. Post Size: 8M | Max. Input Time: 60 | Zend Wersja: 2.2.0
Wyłączone Funkcje:
MySQL Klient: 5.0.67 ( latin1 )