materiał do strony.zip
Witam serdecznie.
Sprawę mam taką samą jak kolega, który założył temat.
Mam joomla! 2.5.4 i chciałbym aby w domyślnej z joomla pozycji 'position-1' moduły były wyświetlne poziomo a nie pionowo (umieściłem moduł zmiany języka i górne menu w tej pozycji ale cały wygląd się porąbał bo wyświetla pionowo a nie poziomo). Polecany artykuł przerobiłem. Z programowaniem za dobrze to sobie nie radzę (tak sobie raczej-i to raczej w c a nie php ). Próbowałem zmieniać, dodawać pewne partie kodu z artykułu ale jedyne co spowodowałem to błąd po wczytaniu strony. Korzystam z zakupionego templatu (excite - wykorzystuje position-1). Nie wiem czy artykuł jest aktualny dla joomla! 2.5.4 (abstra***ę - nie mam pojęcia). Po prostu nie wiem gdzie i co pozmieniać w pliku index.php choć istnieje tam wpis odnośnie position-1 to moje próby spełzły na niczym. Załączyłem pliki index.php i templateDetails.xml, gdyby komuś chciało się to przejrzeć i wyjaśnić co i gdzie pozmieniać, to będę wdzięczny. Z pomocy dostawcy templatu też korzystałem (nie w tej sprawie co prawda) ale ich pomoc była na tyle skuteczna, że sam poradziłem sobie lepiej, a na tej sprawie ugrzązłem. Jeszcze dzisiaj postudiuję dalej temat z google ale na wszelki wypadek już teraz proszę o pomoc. W razie rozwiązania samodzielnie problemu napiszę niezwłocznie.

Z góry dziękuję za pomoc:
Oto owy fragment z pliku index.php
Kod PHP:
</div>
<?php if( $this->countModules('position-1')) : ?>
<div id="menu-m">
    <div id="menu" class="w-site-width">
        <div id="menu-handler"><jdoc:include type="modules" name="position-1" /></div>
    </div>
</div>
<?php endif; ?>
<div id="theme-width" class="w-site-width">
    <div class="container_16" id="tmp-container">