AGORA 3.0.0 Olympus - Strona 7
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Wyniki 61 do 66 z 66

Temat: AGORA 3.0.0 Olympus

  1. #61
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Czy istnieje możliwość konwersji danych z W-AGORA http://www.w-agora.net której projekt zatrzymał się na 2006 roku do Agora Olympus ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #62
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Olympus ma wbudowane konwertery, ale do tego chyba nie. Musiałbyś się zwrócić osobiście do teamu JVitals (od Agory Olympusa).

    Przy okazji. Agora Olympus w wersji 3.0.11

    Z racji przebudowy forum, niektóre komunikaty mogą być wyświetlane niepoprawnie (np statystyki forum - niektóre teksty są za długie). Poprawię to i załączę poprawki razem z następną wersją
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostanio edytowane przez rosciak : 31-03-2010 15:50

  4. #63
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Po wielkich zmianach w komponencie (kto używał Agory w wersji przed 3.08 ten wie, o czym mowa), przyszedł czas na uporządkowanie tłumaczenia. Podsyłam aktualną wersję 3.0.13. Powinna ona wypełnić kilka brakujących tekstów, przestać łamać się dziwnie w Legendzie Forum i Statystyce. Poprawiono tez kilka literówek i wprowadzono jednolitą terminologię.

    Wszystkie avatary zostały zastąpione awatarami.
    Wszystkie emotikonki zostały zastąpione buźkami
    Wszystkie subskrypcje (zasubskrybuj, jesteś zasubskrybowany) zastąpiono prenumeratą (zaprenumeruj, prenumerujesz)
    Wszystkie tematy zostały zastąpione wątkami (nie dotyczy to tzw Tematu wątku oczywiście

    Menu Agora Forum (w górnym menu Komponenty na Zapleczu Joomla!) jest od tej chwili przetłumaczone. Jest to wersja instalacyjna (Instalator Joomla!)

    Za pomoc dzięki Zwiastunowi. Informuję również że zgodnie z regulaminem to ostatnia wersja tutaj wklejona. Wszystkie kolejne będzie można znaleźć w plikowni, czyli http://www.pliki.joomla.pl/katalog/k...rum/agora.html

    Oczywiście jak ktoś ma uwagi albo chce przesłać autorowi tłumaczenia kratę piwek, to i tu też zaglądam
    Załączone pliki Załączone pliki

  5. #64
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Witam
    Wielkie dzięki za najnowszą wersję, bardzo się przyda bo mankamentów poprzedniej wersji było sporo, sam poprawiałem ale wszystkiego nie udało mi się.
    Aby zaktualizować Agora 3.0.06 do najnowszej wersji wystarczy nadgrać pliki czy jest może gdzieś dostępna łatka aktualizująca?

  6. #65
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Nadgrać. A właściwie zainstalować i wyczyścić cache. A mankamenty warto zgłaszać

  7. #66
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Kolejna aktualizacja podstawowego pliku językowego. Dzięki poszukiwaniom francuskiego tłumacza udało się zlokalizować sporo stringów, które dało się również przetłumaczyć. Uzbierało się tego 5 KB więc wcale niemało. Przy okazji budowy strony poświęconej Agora Forum zagłębiłem się również w tematy, których, wstyd powiedzieć, wcześniej nie używałem. Na ten przykład profile Agory (wcześniej korzystałem z CB + Agora) i prywatne wiadomości (wcześniej jechałem na UddeIM + Agora). Dokładając do tego nieco poprawionych literówek + nieco zmian na zapleczu, mamy sporo zmian w tej wersji. Powiem szczerze, jestem zadowolony z niej. Polecam upgrade. Plik instalacyjny dostępny w plikowni, a także od niedawna na mojej stronce o Agora Forum (i dodatkach) http://agora.org.pl (stronka w budowie).

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •