AGORA 3.0.0 Olympus - Strona 7
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Wyniki 61 do 66 z 66

Temat: AGORA 3.0.0 Olympus

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Czy istnieje możliwość konwersji danych z W-AGORA http://www.w-agora.net której projekt zatrzymał się na 2006 roku do Agora Olympus ?

  2. #2
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Witam
    Wielkie dzięki za najnowszą wersję, bardzo się przyda bo mankamentów poprzedniej wersji było sporo, sam poprawiałem ale wszystkiego nie udało mi się.
    Aby zaktualizować Agora 3.0.06 do najnowszej wersji wystarczy nadgrać pliki czy jest może gdzieś dostępna łatka aktualizująca?

  3. #3
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Nadgrać. A właściwie zainstalować i wyczyścić cache. A mankamenty warto zgłaszać

  4. #4
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Kolejna aktualizacja podstawowego pliku językowego. Dzięki poszukiwaniom francuskiego tłumacza udało się zlokalizować sporo stringów, które dało się również przetłumaczyć. Uzbierało się tego 5 KB więc wcale niemało. Przy okazji budowy strony poświęconej Agora Forum zagłębiłem się również w tematy, których, wstyd powiedzieć, wcześniej nie używałem. Na ten przykład profile Agory (wcześniej korzystałem z CB + Agora) i prywatne wiadomości (wcześniej jechałem na UddeIM + Agora). Dokładając do tego nieco poprawionych literówek + nieco zmian na zapleczu, mamy sporo zmian w tej wersji. Powiem szczerze, jestem zadowolony z niej. Polecam upgrade. Plik instalacyjny dostępny w plikowni, a także od niedawna na mojej stronce o Agora Forum (i dodatkach) http://agora.org.pl (stronka w budowie).

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •