instalacja plików językowych
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 24

Temat: instalacja plików językowych

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny instalacja plików językowych

    Mam Joomla 1.5.9, zainstalowałam Joomfish 2.0.2.
    W pomocy joomla link , napisane jest, że w kroku 2 - instalacja języka: "należy zainstalować standardowe pliki językowe Joomla! Wszystkie pliki znajdziesz na witrynie Joomla extension."

    O jakie pliki chodzi jeśli chcę mieć stronę w wersji polskiej i angielskiej (UK)? Czy w takim przypadku nie muszę już nic instalować czy jednak trzeba zainstalować oba języki, a jeśli tak to gdzie konkretnie je znajdę?
    Wiem, że pytanie brzmi głupio ale... nie mogę odszukać właściwych linków.
    Angielskiej (UK) nie ma wcale (bo może ona już jest automatycznie jako język programu?), a wersji polskiej po kliknięciu na "download" otwiera się strona z kilkoma paczkami - link... i nie wiem co robić.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No tak, po kliknięciu na odnośnik Joomla 1.5.9 język polski, ukazuje się strona z plikami językowymi, na której jako trzeci w kolejności jest ten pakiet właśnie. Bardzo trudno znaleźć.
    Natomiast na stronie www.pomoc.joomla.pl jest w prawym menu odnośnik: Instalacje, prowadzący do strony z listą, w której na ostatnim miejscu jest link Instalacja Joomla! 1.5, aktualizacje, migracje, a na następnej stronie odnośnik do artykułu Joomla! 1.5 po polsku
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    download
    Language Packages for SOBI2 ? O to chodzi? I bez takich żaluzji, że łatwo znaleźć... wcale nie łatwo! Po kliknięciu na ten link i przejściu na stronę czwartą mam Polish language i Polish UTF-8 Language, a po kliknięciu na nie kolejne linki



    Wersję polską Joomla i łatkę mam zainstalowane ale chodziło mi o to czy specjalnie do Joomfish`a potrzeba coś jeszcze i rozumiem, że ma to być Polish language lub Polish UTF-8 Language ?
    Ostanio edytowane przez ursa81 : 11-03-2009 15:26

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Bez żadnych żaluzji: czy SOBI2 to to samo co JoomFish? Zastanów się, o co pytasz.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie mam pojęcia ale Twoje pytanie sugeruje, że nie. Rozumiem Zwiastun, że jesteś już bardzo zmęczony swoją pracą ale czy mógłbyś mi odpowiedzieć na moje pytanie czy potrzebuję instalować coś dodatkowo do Joomfish`a jeśli strona ma być po angielsku i po polsku (a mam już zainstalowaną angielską i polską wersję polską Joomla - tą ogólną, tłumaczącą całą stronę, nie wiem jak to nazwać...).

    "Zastanów się o co pytasz". Jak ja nie wiem właśnie co mam do tego doinstalować i właśnie o to pytam i mnie zdenerwowałeś normalnie bo te coś, o które pytam to jest właśnie to czego nie wiem.

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Mój stan psychiczny i fizyczny nie ma nic do rzeczy! Ale jako administrator nie mogę się godzić na pytania wskazujące, że pytający nie zapoznał się łatwo dostępnymi materiałami na temat podstaw Joomla! Adresy w mojej stopce.
    I jeszcze raz: sam zastanów się, o co pytasz. Czy w ogóle możliwe jest, żeby pakiet językowy do głównego wydania zapewniał tłumaczenie wszystkich rozszerzeń?
    Pytasz o Joomfisha - zajrzałeś, czy jest w naszej plikowni? W jakiej wersji?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba ma do rzeczy bo już kompletnie odechciało Ci się pomagać ludziom.
    Uniwersalna śpiewka o wszystkim w Twojej stopce tu nie pasuje bo poradnik instalowania czytałam i cytowałam i pytałam o konkretną rzecz zawartą w tym poradniku.
    Proszę o konkretnego linka do właściwego tłumaczenia dla rozszerzenia Joomfish. Mam błagać?

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie dostaniesz! I nie dlatego, że mnie się nie chce, ale dlatego, że Tobie się nie chce sprawdzić!
    I jeśli pozwolisz sobie na jeszcze jedną tego typu bezczelną uwagę pod moim adresem, pożegnasz się z tym forum.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-01-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem rozwiązałam już sama, ściągnęłam spolszczoną wersję, której twórcą jest sam Zwiastun odpowiedni link

    Wypraszam sobie takie traktowanie i określanie moich uwag beszczelnymi.

  11. #10
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ursa81 Zobacz wiadomość
    Chyba ma do rzeczy bo już kompletnie odechciało Ci się pomagać ludziom.
    A jak to nazwiewsz? Może więc zamiast "wypraszam sobie", bardziej by pasowało "przepraszam". Sama sobie udowodniłaś, że nie zajrzałaś nawet do plikowni!
    Ode mnie przepraszam za ostrość ostatniej wypowiedzi, nie zwróciłem uwagi, żeś płci delikatniejszej...
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •