Witam
Czy ktos wie moze jak sprawic aby za pomoca wrapera ( lub innego dodatku ) sprawic aby strony komponentow wyswietlaly sie w iframe - tzn zeby przewijac tylko zawartosc komponentu w ramce a nie cala strone ?
Chodzi mi o to , ze mam komponent portfolio i za pomoca wrapera lub innego rozszerzenia chcialbym aby strona komponentu np wszytskie kategorie nie wyswietlaly sie tak ze przewijac trzeba cala strone tylko wyswietlaly sie w iframe tnp za posrednictwem wrapera. Z tego co wiem w wraperze nalezy umiescic link do strony ktora chcemy wyswietlic probowalem wyswietlic w nim tylko strone komponentu portfolio - wszytskie kategorie ale albo nie dziala to wcale albo wyswietla mi cala strone razem z menu itp.
W skrocie Mam strone www.wypior.cp5.win.pl/web i chcialbym zeby po klieknieciu np. na produkty>kalendaria zawartosc kategori kalendaria komponentu portfolio wyswietlala sie w iframe tak jak np po kliknieciu na produkty > gadzety reklamowe. Lub czy ktos zna jakies inne rozwiazanie poza oczywiscie edycja samego pliku css szablonu aby wyswietlana zawartosc byla przewijana tak zeby nie przewijac calej strony.
Pozdrawiam serdecznie