Laik prosi o pomoc z widocznością dziwnych parametrów
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Laik prosi o pomoc z widocznością dziwnych parametrów

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-03-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Laik prosi o pomoc z widocznością dziwnych parametrów

    Witam, niedawno zacząłem swoją przygodę z Joomlą. Niestety pojawił się problem, którego nijak nie udało mi się wyszukać w necie (nie mówiąc już o rozwiązaniu).Używam Joomli 1.5.8 (z zamiarem updatu do 1.5.9) na hoście byethost.com .

    Mianowicie na stronie głównej mam widoczne następujące wpisy:
    Kod:
    1. AND (menuid = 0 OR menuid = 12) ORDER BY menuid DESC LIMIT 0, 1
    2. SELECT a.id, a.title, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, cc.title AS category, s.title AS section, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering FROM jos_content AS a INNER JOIN jos_content_frontpage AS f ON f.content_id = a.id LEFT JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = a.catid LEFT JOIN jos_sections AS s ON s.id = a.sectionid LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = a.created_by LEFT JOIN jos_groups AS g ON a.access = g.id WHERE 1 AND a.access <= 0 AND a.state = 1 AND (( cc.published = 1 AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0 AND a.sectionid = 0 ) ) AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2009-03-20 16:28:07' ) AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2009-03-20 16:28:07' ) ORDER BY f.ordering LIMIT 0, 5
    3. SELECT a.id, a.title, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.images, a.attribs, a.urls, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, cc.title AS category, s.title AS section, s.ordering AS s_ordering, cc.ordering AS cc_ordering, a.ordering AS a_ordering, f.ordering AS f_ordering FROM jos_content AS a INNER JOIN jos_content_frontpage AS f ON f.content_id = a.id LEFT JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = a.catid LEFT JOIN jos_sections AS s ON s.id = a.sectionid LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = a.created_by LEFT JOIN jos_groups AS g ON a.access = g.id WHERE 1 AND a.access <= 0 AND a.state = 1 AND (( cc.published = 1 AND s.published = 1 ) OR ( a.catid = 0 AND a.sectionid = 0 ) ) AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2009-03-20 16:28:07' ) AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2009-03-20 16:28:07' ) ORDER BY f.ordering
    4. SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 12 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
    Zapytań w trybie zgodności: 0 Wczytane pliki języka
    • /home/vol8/byethost6.com/b6_3193928/htdocs/language/pl-PL/pl-PL.ini 1
    • /home/vol8/byethost6.com/b6_3193928/htdocs/language/pl-PL/pl-PL.plg_system_debug.ini 1
    • /home/vol8/byethost6.com/b6_3193928/htdocs/language/pl-PL/pl-PL.com_content.ini 1
    • /home/vol8/byethost6.com/b6_3193928/htdocs/language/pl-PL/pl-PL.tpl_vista_aero_template.ini
    • /home/vol8/byethost6.com/b6_3193928/htdocs/language/en-GB/en-GB.tpl_vista_aero_template.ini
    • /home/vol8/byethost6.com/b6_3193928/htdocs/language/pl-PL/pl-PL.mod_mainmenu.ini 1
    Untranslated Strings Diagnostic BrakUntranslated Strings Designer Brak
    Niesamowicie psuje to wrażenie estetyczne, wydłuża stronę i jest raczej niepożądane. Najpierw myślałem, że takie dane są widoczne przy byciu zalogowanym jako admin, ale sprawdziłem po logoucie i na proxy - i wszędzie występuje w/w błąd. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł podsunąć rozwiązanie w sposób możliwie najbardziej łopatologiczny - pierwszy raz o Joomli usłyszałem wczoraj
    Przepraszam też, jeśli to zły dział, ale nie mam pojęcia jakiej natury to problem...

    Dziękuję i pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Samo się właczyło? ;) Patrz co robisz!
    W konfiguracji witryny poszukaj sekcji Diagnostyka i poczytaj. I oczywiście, powyłączaj! Czem prędzej!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-03-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zgaduję że włączyłem na zasadzie "sprawdźmy co to robi"
    Dziękuję za szybką odpowiedź, temat do zamknięcia ^^

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •