Brak tytułów dla modułów [troche z rymrm tytuł]
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Brak tytułów dla modułów [troche z rymrm tytuł]

  1. #1
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny Brak tytułów dla modułów [troche z rymem tytuł]

    Witam... borykam sie z problemem mam za sobą migracje (ogólnie zadowolony jestem z niej)... templaka zacząłem sam pisać od zera doszedłem do miejsca w którym mam już wszystko kubek w kubek z wersją 1.0 z tym ze



    zginęły mi tytuły modułów... nie jest to sprawa wyłączenia czy włączenia, jak przełacze templaka na innego tytuły te mają doniesienie w css do H3 mam styl H3 w swoim css ktoś moz doradzić? moze szkolny bład pzy tworzeniu templaka.
    Aha jak kilka w pierwszą wiadomośc znika mi tło :/ w druga juz nie...
    Ostanio edytowane przez stasio : 23-03-2009 10:13

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    dopisz w kodzie wyświetlającym moduł style="xhtml" np.

    <jdoc:include type="modules" name="logo" style="xhtml" />
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Idek czy mogę cie generalnie o************************yć?
    "Ty j*** sk*** p*** roz** geniuszu! siadłem do 4 nad ranem i męczyłem ptaka żeby to zrobić a ty sobie ot tak dajesz dwie linki golisz się i wychodzisz z domu?"
    Dzięki serdeczne

    a wiesz może jak pierwszy artykuł przyporządkować całemu stylowi? bo jak sie wejdzie w niego to nie ma nic pewnie tez coś w tym stylu....

    Gdzięs widziałem wyróżnianie pierwszego artykułu na stronie głównej ze wyglądał inaczej niz inne....

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Arcyciekawy sposób uzewnętrzniania radości

    Czy chodzi ci o wyróżnienie pierwszej pozycji w menu ?

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @stasio: nie dość że bluzgasz, to jeszcze nie myślisz i tworzysz sobie powody do bluzgania.
    Oto "czytacik" z korespondencji na PW
    Ja:
    Ustawiłeś widoczność tytułów?
    Masz styl (ramkę, szablon) pozycji modułów uwzględniający tytuły (parametr styl="???")
    Ty:
    no właśnie wydaje mi się ze mam w modułach są poszczególne menu w nich Show Title > Tak

    nie wiem czy to jest to ale w 95% to

    a co do stylu to nie wiem jaki w 1.5 parament odpowiada za ten fragment. Trochę sie pozmieniało a moze juz robie błedy z css bo przepisuje to jak taki cymbał

    PS Wyróżnienie jest w szablonie Beez

    Ja:
    W instrukcji włączającej moduły masz parametr style
    styl "none" (dawniej -1) nie ma tytułu - bez względu na to, jak ustawisz w konfiguracji

    Wcześniej dostałeś link do strony, gdzie o ramkach modułów jest dokładnie wszystko!

    Nie siedź do 4 rano! Nie służy Ci na myślenie! I wyślij dziewczynę z piwem do Idka, bo mnie by do głowy nie przyszło, żeby jeszcze raz Ci pisać o instrukcji włączającej moduły!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    hehe sie gra sie ma

    co do wyróżnienia artykułu... hmm... nic mi do głowy nie przychodzi poza np. wrzuceniem go w moduł i opublikowanie w jakiejść pozycji nad treścią, ale to sprawdza się tylko jesli dany artykuł jest zawsze pierwszy, a nie zmienia się powiedzmy codziennie bo to by się mijało z celem, żeby każdego dnia go wrzucać do modułu... ;/

    a Twój problem od razu rozgryzłem bo sam jakiś czas temu zachodziłem w głowe - co jest nie tak??
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Sposób na wyróżnienie pierwszego artykułu jest w szablonie Beez. Oczywiście, to nie standard, więc wymaga nadpisania szablonu (template overrides), co zrobić stosunkowo łatwo, bo wystarczy przekopiowac z Beez odpowiednie kawałki + poanalizować CSS, przenieść i zmodyfikowac z CSSa Beeza.
    Liczyć się wszakże trzeba z tym, że skorzystanie z rozwiązań Beez pociąga za sobą czasami koniecznośc kolejnych kroków
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    heh no właśnie zwiastun już mi to napisał ale oczywiście ja patrzyłem w PA :|

    co do bluzgania to nie bluzgałem
    Ty jakże skromny piękny rozkoszny geniuszu! siadłem do 4 nad ranem i męczyłem ptaka żeby to zrobić a ty sobie ot tak dajesz dwie linki golisz się i wychodzisz z domu?"
    Dzięki serdeczne




    juz jestem bliżej niż dalej pozostaje kwestia czemu pierwszy artykuł po kliknięciu więcej gubi tło i kolory na stronie

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •