VM produkty w promocji - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: VM produkty w promocji

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny

    Próbowałem w nocy zastosować rozwiązanie z mojej dotychczasowej strony z hackami od Cometa, ale też sprawa rozbija się o pasek nawigacji. Sądzę więc, że problem może tkwić w pliku includes/pageNavigation.php lub w tych wstawionych plikach shop.browse_discounted i shop_browse_discounted_queries, a dokładnie w odwołaniach nawigacyjnych na dole tych plików. Niestety nie znam się na php, a mam jeszcze jeden problem z kodem nad którym się głowię

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hej,
    Leonardo, problem nie tkwił w pliku "includes/pageNavigation.php", tylko w pliku "administrator/components/com_virtuemart/html/shop.browse_discounted.php". Pogrzebałem w pliku i poprawiłem linię 151.

    Po moich poprawkach wygląda ona tak

    search_string = $mm_action_url."index.php?option=com_virtuemart&pa ge=$modulename.browse_discounted&category_id=$category_id&keyword=".urlencode( $keyword )."&manufacturer_id=$manufacturer_id&Itemid=$Itemi d";


    Dopisałem to, co jest czerwonym kolorem. U mnie już działa, i wydaje mi się, że jest OK, ale sprawdź u siebie. Przetestuj, jakbyś znalazł jakiś błąd to będę próbował poprawić.

    Pozdrawiam,
    Mirek

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny

    Działa! To się chyba przyda innym. Przyszedł mi pewien pomysł do głowy, bo to się może bardzo przydać użytkownikom, którzy mają bardzo dużo produktów w sklepie. Może by spróbować dostosować to do nowości? Jutro spróbuję się pobawić i jak mi coś wyjdzie to dam ci znać.
    Mam do ciebie jeszcze jedną prośbę jako, że potrafisz grzebać w kodzie. Chodzi mi mianowicie o hack (przyda się i tobie), który kiedyś zrobił mi Comet, ale widzę w nim błąd.
    Masz tutaj link do strony testowej, gdzie stawiam drugą stronę:
    http://www.leonardo-hurt.info/index....mart&Itemid=47
    spójrz na dół na dodatkowe zdjęcia (ładuje je się nie ręcznie, ale w pliku csv razem z produktami, czyli wszystko razem). Powinny wyświetlać się zdjęcia od z1 do z9, a na każdej stronie oprócz tej:
    http://www.leonardo-hurt.info/index....mart&Itemid=49
    wyświetlają się wszystkie zdjęcia oprócz z1 i z3. Jak będziesz zainteresowany to podeślę ci kod, a po porawkach (o ile się udadzą;) ) wytłumaczę ci jak to zrobić z bazą danych i modyfikacją innych plików

  5. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2007
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Załączam poprawiony plik wyświetlający produkty, gdyby ktoś chciał go pobrać.
    discounted.zip


    A zdjęciom chętnie się przyjrzę, tym bardziej, że też się rozglądam za jakimś sposobem dodawania kilku zdjęć do produktów.

    Pozdrawiam,

  6. #25
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2006
    Wpisy
    89
    Punkty
    10

    Domyślny

    Masz skypa? Mój adres leonardo-kalisz
    Prześlę ci pliki przez skypa

  7. #26
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-10-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Czy ten kod powinien rowniez zadzialac w vm 1.1?
    bo mi ja na razie nic z tego nie wychodzi :-(

    Pozdrawiam
    Robert

    Cytat Wysłane przez comet Zobacz wiadomość
    if ($db_product->f("product_special")=="Y") {
    $product_special="Promocja";
    } else {
    $product_special="Bez promocji";
    }

    to wystarczy ( musi być gdzieś przed
    $template = str_replace( "{product_special}", $product_special, $template ); )

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •