Wymuszone SSL
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Wymuszone SSL

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-03-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Wymuszone SSL

    Witam!

    Buszując w swoim panelu administracyjnym, ustawiłem opcję "Wymuś SSL" na całą witrynę. Zaraz po tym wyskoczyła mi jedynie wiadomość:

    http://img19.imageshack.us/img19/8727/asdasdror.jpg


    Szczerze powiedziawszy, nie wiem w ogóle co mam teraz zrobić. Nie mam możliwości wejścia na stronę, ani też do panelu administracyjnego.

    Jest ktoś w stanie pilnie pomóc ? ^^

    To była strona www.playstationmag.pl .


    Edit: Doszedłęm do pliku konfiguracyjnego - zmieniłem zmienną na var $force_ssl = 0; ale problem wydaje się nadal tkwi.

    Ps: Widziałem temat o podobnej treści. Jednak tam jest rozwiązanie w jakimś pliku konfiguracyjnym, a ja niestety nie wiem czy takiego posiadam (?).
    Ostanio edytowane przez Krzyku : 24-03-2009 00:25

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Krzyku Zobacz wiadomość
    Jednak tam jest rozwiązanie w jakimś pliku konfiguracyjnym, a ja niestety nie wiem czy takiego posiadam (?).
    Po takim dictum powinienem Ci napisać: Idź i przyjdź, kiedy już będziesz wiedzieć, czy takowy posiadasz.
    Tym razem odpuszczam, ale przy następnym pytaniu na tym poziomie dowiesz się, że zajmowanie się prowadzeniem witryny to jeszcze nie dla Ciebie.
    Plik configuration.php jest w głównym katalogu Twojego Joomla. Odczytaj, znajdź
    var $force_ssl = '1';
    i popraw na
    var $force_ssl = '0';
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-03-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję Ci bardzo za pomoc Jesteś pełen wiedzy.


    Uzupełnie swoje braki na przyszłość ;)


    Jednak mam małe pytanko ^^'
    nad topem strony www występuje mi teraz:

    "Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/bigboss/domains/playstationmag.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426"


    Jest jakaś rada by temu zapobiec? Ogromnie dziękuję z góry



    Załatwione ^^ Dziękuję jeszcze raz.
    Ostanio edytowane przez Krzyku : 24-03-2009 00:45

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •