Problem z pozycją menu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z pozycją menu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-09-2007
    Wpisy
    91
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z pozycją menu

    witam, Mam problem ze zmianą pozycji w menu, a więc: posiadam tą template : http://www.joomlademo.de/index.php?m...e=je_piaoliang ja pobrać ją można z stąd: http://www.joomla24.com/Joomla_1.0.x...Piaoliang.html jak widać na podglądzie szablonu na stronie menu znajduję się pod logiem / zdjęciem w pozycji poziomej na brązowym pasku, ale jak wgram szablon do mojej joomli to menu wyskakuje w postaci podpunktów na dole strony, Próbowałem zmieniać pozycję menu głównego w ''moduły witryny'' ale na marne, próbowałem wszystkich dostępnych pozycji umieszczenia tego menu ale żadna nie umieszcza go tam gdzie trzeba. W załączniku przesyłam plik css templatki może tam coś trzeba zmienić, proszę o pomoc
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    w css'ie na pewno nie.. lepiej jakbys zamieścił index.php ale juz zassałem template;)

    z tego co widze, to chyba powinineś menu umieścic w pozycji 'top'

    aha... no i w module musisz ustawic, zeby wyświetlało sie poziomo, bo zapewne masz docelowo pionowe (parametry po prawej strnie po wejsciu w moduł MainMenu)
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-09-2007
    Wpisy
    91
    Punkty
    10

    Domyślny

    SUPER, DZIAŁA, ustawiłe Top i płaskie lista Dziękuję

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •