Google Sitemap - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 31

Temat: Google Sitemap

  1. #11
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    I nie mialem na mysli pluginu Pana Radoslawa, bo jak juz sprawdzilem jego plugin nie zostawia zadnych stopek
    nadrabiasz straty?

    Jeśli to takie fajne według Was to mogę zostać Waszym przyjacielem
    spoko możesz do mnie dzwonić 609 413 517 tylko nie miedzy 20.00 a 10.00 i 12.00 a 14.00

    pisac maile, dzwonic raz w tygodniu, a w zamian wstawicie linka do mojego bloga grupy ze studiow w stopce na kazdej podstronie joomla.pl
    ja jestem na tak nie wiem jak zwiastun

    I chwala mu za to!
    chwała barankowi? co do napisu pod komponentem to jest tak jak z napisem na zdjęciu... podba ci sie i używasz podpisz nie przypisuj sobie chwały.. chwałe zdobedziesz jak powalisz wp.pl swoją stroną

    @stasio a zydow do gazu, bo za duzo chcieli za cukier... To ze nie krzycze ze wszystko jest super, miodzi to nie znaczy, ze nie moge uzywac tego skryptu. Chyba, ze GPL zastrzega sobie tez, ze nie mozna na forum, ktory sluzy m.in. do wymianny opinii pisac o debilnych rozwiazaniach, ktore nie maja na celu nic. Rozwiazaniach - podreslam
    a kulaj gumiaka z telesforem przez sowieckją granice. Nie ma nic do ciebie tylko nie lubie gdy ktoś olea prawo autorskie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    25-03-2009
    Wpisy
    32
    Punkty
    6

    Domyślny

    chwała barankowi? co do napisu pod komponentem to jest tak jak z napisem na zdjęciu... podba ci sie i używasz podpisz nie przypisuj sobie chwały.. chwałe zdobedziesz jak powalisz wp.pl swoją stroną
    Wiem i dlatego zadałem pytanie "który plugin NIE ZOSTAWIA debilnej stopki", a skoro zadalem takie pytanie to znaczy, że szanuje to, że ktoś w swoich pluginach każe używać stopek i szukam alternatywy.

    a kulaj gumiaka z telesforem przez sowieckją granice. Nie ma nic do ciebie tylko nie lubie gdy ktoś olea prawo autorskie.
    A kto tu olewa prawa autorskie? Weź nadrób chopie starty i przeczytaj temat od początku zanim coś napiszesz.

    Jak dalej nie rozumiesz o co chodzi w tym temacie to daj znać, przedzwonie i spróbuję Ci to dokładniej wytłumaczyć.

  4. #13
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    a zadzwoń bo numer podałem nie po to żeby sobie leżał.
    ja odpowiem tak
    do j1.5 mapa do google dobra jest xmap w xml nie masz stopki w htmlu masz
    ale nie wiem w czym to przeszkadza. mały napis na samym końcu

  5. #14
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Nie rozumiem, o czym rozmawiamy!
    Wymiana poglądów to wymiana poglądów, a chamstwo to chamstwo.

    Howgh

  6. #15
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    ja wymieniam pogląd na pogląd ale ktoś odbiera to za chamstwo, co za chamstwo...

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jeszcze chwila i będzie bójka!
    @dongrela - inni też umieją czytać. Chwali Ci się, że mimo takiego stosunku do stopek, respektujesz prawa autorów. Rzecz, jednak, w języku, na który sobie pozwoliłeś. I nie byłoby problemu żadnego, gdybyś się w porę wycofał, zamiast dalej brnąć w dysputę, której sam jesteś winien.
    Nazywanie debilizmem prawa autora do określania ceny za swoją pracę nie ma nic wspólnego z prawem do dyskusji i oceny. Z kulturą też!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #17
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    bójka... hmmm na co najwyżej zostawiłem mu mój numer telefonu ma jakiś problem coś mu nie wychodzi niech dzwoni do mnie i tak mnie to (**) obchodzi...
    Jeśli strzeli babolem pod wiatr w trzech podejściach (stojąc w 3/4 delfina pozycji kucznej) na odległość 3 łokci licząc dwa jardy od mleczarni - przyznam mu racje...

  9. #18
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez dongrela Zobacz wiadomość
    debilnej
    Dla jasności: o tym myślałem pisząc.

  10. #19
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Ciekawe czy stronie jaką wyprodukuje nie będzie "debilnej stoki": Made in @dongrela

  11. #20
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    nie no co ty on to zrobi i kazdy bedzie mógl sobie wziać kawałek tekstu a nawet całe prace i nie podpisać...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •