Z cyklu "kerios83 pyta" c.d. - pytania dt joomla.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Z cyklu "kerios83 pyta" c.d. - pytania dt joomla.

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2008
    Wpisy
    107
    Punkty
    10

    Z cyklu "kerios83 pyta" c.d. - pytania dt joomla.

    Panie i Panowie ! Zaczynamy, do zgarniecia 5 latwych plusikow i szacun spolecznosci (tej poczatkujacej) joomla

    Co zrobić aby nawigacja w joomli (mod_breadcrumbs) nie pokazywała kategori wiadomości ?

    ---
    Jak wykombinowaliscie dodanie obrazku po prawej stronie tytulu wiadomosci (newsa) ? np. tu http://diablo3.battlenet.pl/portal/d3/1/Nowosci.html (ta szara kula)

    ---
    Jak to zrobić aby artykuly (newsy) byly podswietlane za pomoca ramki np. http://diablo3.battlenet.pl/portal/d3/1/Nowosci.html

    ---
    Jak wyświetlić forum (kunena) w nowym oknie a nie na stronie glownej (front page, naszej strony)
    - w linku z menu mam wpisane: "Link:index.php?option=com_kunena" ?

    ---
    Plik DEFAULT_LOGIN.PHP (joomla/componnents/com_user/views/login/tmpl/DEFAULT_LOGIN.PHP) sluzy zmianie (template overrides) wygladu standardowego loginu.
    Aleee ... tylko gdy klikne na link z loginem z jakiegos linku to modyfikacja loginu wyswietla sie na stonie startowej.
    Co zrobic aby zmodyfikowany login byl widoczny juz przy ladowaniu sie strony ?

    ---

    No na razie tyle, nastepna edycja juz niedlugo Jak jakis guru wie jak to rozwiazac i przedstawi to w przystepnej formie takiemu laikowi jak ja, chyle czola !

    P.S. Pytania sa z roznych dzialow a ten wydawal mi sie najbardziej odpowiedni, jak by co to prosze przeniesc posta.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    ja za pierwsze dwa pytanie chce minusy i odpowiadam CSS

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ja proszę nie bałaganić!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •