Home.pl: Brak maila z potwierdzeniem rejestracji, mail z zamówieniem jest
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Home.pl: Brak maila z potwierdzeniem rejestracji, mail z zamówieniem jest

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-03-2007
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny Home.pl: Brak maila z potwierdzeniem rejestracji, mail z zamówieniem jest

    Witam

    Mam problem po przeniesieniu sklepu na home.pl: Podczas składania zamówienia z rejestracją wysyłany jest tylko mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia, a nie zostaje wysłany mail z danymi do logowania się. Z tymi samymi plikami na innym serwerze nie było tego problemu. :confused:

    Wysyłanie maili z formularza kontaktowego joomla działa, poczta ustawiona jest na obsługę przez PHP, smtp wyrzucało błędy. Wszędzie podany jest ten sam adres email, z domeny obsługiwanej przez home.pl.

    Mam jarzębinę 1_5_9_ 1_1_2 z upgradowaną do vm 1.2.3

    Czy ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ktoś rozwiązał ten problem? Bo ja tez mam na home.pl hosting. Tylko że do mnie dochodzi rejestracja a nie dochodzą zamówienia.pozdrawiam

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2007
    Wpisy
    56
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zmieniłem w PA w konfiguracji typ serwera z smtp na sendmaila i wszytskie maile zaczeły dochodzić.pzdr

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-03-2007
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mkarach Zobacz wiadomość
    Zmieniłem w PA w konfiguracji typ serwera z smtp na sendmaila i wszytskie maile zaczeły dochodzić.pzdr
    Dokładnie. Wcześniej na home.pl działało dobrze TYLKO z smtp, a teraz TYLKO z sendmail. Nie wiem co się zmieniło, ale grunt, że działa.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •