Problem z Joomla w IE
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z Joomla w IE

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-11-2005
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z Joomla w IE

    Cześć!
    Instalacja mojego joomla przebiegła bez najmniejszyc problemów, administracja i użytkowanie - także bez zarzutów... do momentu, kiedy nie usiadłem do innego komputera z Internet Explorerem.
    O problemie z wyświetlaniem obrazków png dowiedziałem się szybko. Nałożyłem łatkę, lecz mimo to nie działa. To nie jest jednak problem - zawszed mogę użyć gifa lub jpga.
    Większym problemem jest to, że nie można się zalogować z IE. Po wpisaniu loginu i hasła i zatwierdzeniu przenoszony jestem do tej samej strony bez różnicy - nie zalogowany. Jeśli wejdę bezpośrednio na str. administracyjną - nie mogę się zalogować. Strona wisi i wisi...

    Adres mojej strony: http://www.wet.prv.pl
    Proszę o pomoc!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-06-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    38

    Domyślny

    wylacz sobie maskowanie adresu w prv.pl

    a dzieje sie tak, poniewaz IE domyslnienie pozwala na zapisywanie cookies z obcych serwerow. a jesli jest wlaczone maskowanie to strona wlasciwa(Twoj serwis) jest w ramce wiec jest obcy :/

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-11-2005
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Faktycznie- wyłączenie maskowania adresu pomogło. Traci jednak sens posiadanie aliasu. Czy nie możnabyłoby jakoś tego obejść?

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-06-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    38

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez gmad
    Faktycznie- wyłączenie maskowania adresu pomogło. Traci jednak sens posiadanie aliasu. Czy nie możnabyłoby jakoś tego obejść?
    osobiscie nie znam i watpie czy sa, bo tak jak napisalem: 'podstawowa' strona jest ta z prv.pl a strona w ramce Twoja strona (a IE domyslnie ignoruje ciasteczka z ramek)...

    ... no chyba ze zaiwestujesz w domene

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •