Wyświetlanie treści wszystkich artykułów z kategorii w innym artykule
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Wyświetlanie treści wszystkich artykułów z kategorii w innym artykule

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    76
    Punkty
    10

    Domyślny Wyświetlanie treści wszystkich artykułów z kategorii w innym artykule

    Witam
    Mam takie pytanko: Czy mając jakiś artykuł można poniżej jego treści (lub obojętnie w jakim miejscu) wyświetlić treść wszystkich artykułów z jakiejś innej kategorii.
    Chodzi o to, że na stronie na samej górze wyświetlam jakieś ogólne informacje na określony temat, a poniżej wszystkie aktualności z tym związane. Konkretny przypadek: www.niskaemisja.pl - po wyświetleniu jakiejkolwiek gminy z menu "Obsługiwane gminy" pokazują się informacje z linkami do aktualności, dokumentów itp. Chodzi o to, żeby ten link zastąpić już treścią wszystkich aktualności (aktualności z danej gminy to osobne kategorie). Wydaje mi się, że się czegoś takiego nie da zrobić, ale będę bardzo mile zaskoczony, gdy ktoś wyprowadzi mnie z tego błędu i wskaże jak to zrobić.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Wydaje mi się, że to o czym piszesz można osiągnąć poprzez zastosowanie dla gminy menu typu: Przegląd - art. w kategorii o ile dobrze zrozumiałem.

  4. #3
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dokładnie tak dla każdej gminy zakładasz osobną kategorie gdzie umieszczasz aktualności. A następnie opis czy zdjęcie cz pozycje z menu zalinkawiasz do danego bloga kategorii.
    pozdrawia
    Michał
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-02-2008
    Wpisy
    76
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedź - tak mam to w tej chwili - dla każdej z gmin osobna kategoria - i te aktualne wiadomości są dostępne ale z menu aktualności - tam każda gmina ma swoje newsy, natomiast chodzi mi o to, żeby połączyć wyświetlanie ogólnych informacji - zawsze na górze - i aktualności - poniżej.
    ---- edit ----
    Już mam - nie do końca ze zrozumieniem przeczytałem za pierwszym razem to co napisaliście wcześniej, wystarczy dodać to jako opis i go wyświetlić :]
    Dzięki wielkie za pomoc.
    Ostanio edytowane przez jerzyszczur : 08-04-2009 15:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •