Forum Fireboard opcja podpisu nie działa...
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Forum Fireboard opcja podpisu nie działa...

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny Forum Fireboard opcja podpisu nie działa...

    Witam na początek dla jasności... posiadam J. 1.0.15 i Fireboard 1.0.3, w forum w ustawieniach profilu jest takie coś jak podpis... i sprawa ma się następująco... wstawiam tam ten podpis klikam zapisz niby się zapisuje ale później jest tam pustka... co śmieszniejsze przez PA mogę tam umieścić podpis i będzie wszystko działało.


    Pomijam fakt iż mam zainstalowany komponent CB i wolałbym żeby to z niego wyświetlały się tam dane no ale po kilku poszukiwaniach na tym forum oraz innym nie udało mi się tego ustawić.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez KoTeKMalbork Zobacz wiadomość
    Witam na początek dla jasności... posiadam J. 1.0.15 i Fireboard 1.0.3, w forum w ustawieniach profilu jest takie coś jak podpis... i sprawa ma się następująco... wstawiam tam ten podpis klikam zapisz niby się zapisuje ale później jest tam pustka... co śmieszniejsze przez PA mogę tam umieścić podpis i będzie wszystko działało.
    Jeżeli już korzystasz z komponentu Fireboard, na początek proponuje aktualizacje samego komponentu. Plik do pobrania >>Tutaj<<


    Cytat Wysłane przez KoTeKMalbork Zobacz wiadomość
    Pomijam fakt iż mam zainstalowany komponent CB i wolałbym żeby to z niego wyświetlały się tam dane no ale po kilku poszukiwaniach na tym forum oraz innym nie udało mi się tego ustawić.
    Po aktualizacji w Panelu Admina wchodzisz w Komponenty -> Fireboard -> Konfiguracja ->Integracja:
    Emblematy -> Użyj emblematów z "Community Builder" (Jeśli używasz Clexus PM albo Community Builder możesz zdecydować, z której galerii będą stosowane emblematy (awatary) w forum.)
    Ustawienia profilu -> Profile "Community Builder" (Jeżeli używasz komponentu Clexus PM albo Community Builder, możesz zdecydować, że FB będzie używać ich profilu.)

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    ja już i tak zaktualizowałem bo miałem jeszcze starszą wersję.
    wersja 1.4 coś nie poprawnie u mnie działała już nie pamiętam co tam było nie tak ale coś było nie tak i nie mogłem poradzić.
    chciałem przejeść na kunene ale wcięło posty
    ... 1.3 jest w miarę ok oprócz tego że czasem nie wyświetlają się nowe posty no ale teraz chciałem zrobić ten podpis.

    Co do integracji wiem że jest coś takiego i mam to zrobione ale trochę źle opisałem moją sprawę bo w sumie to tylko było wspomnienie iz próbowałem coś takiego wykonać iż:
    -moja strona to strona klubowa audi
    -podczas rejestracji podaje się model rocznik, silnik ilość koni inne...
    -chciałbym żeby te dane były pod awatarem
    -po zarejestrowaniu można napisać coś o sobie, podpisać się np. linkiem i wolał bym żeby to było podpisem pod postami na forum a nie osobno z Opcji ustawienia profilu/ podpis bo tak to jest dodatkowe kombinowanie dla użytkowników i się gubią.

    A po standardowym ustawieniu integracji na forum wyświetla mi się... Avatar, login, liczba postów i coś tam jeszcze. Nie wiem jak wstawić pola przezemnie dodane.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    @seba.adm - ostatnie wydanie Fireboard jest dostępne pod adresem http://joomlacode.org/gf/project/fireboard/frs/ i jest to ver. 1.0.5RC2

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    wydania wydaniami ale nie oddalajmy się od mojego problemu

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Możliwe, że problem sam się rozwiąże po aktualizacji

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    Spróbuje zainstalować 1.5 zobaczymy co z tego będzie.


    A wie może ktoś żeby pola wstawione przezemnie w komponencie CB np. Model Auta wyświetlał się pod Awatarem?
    Ostanio edytowane przez KoTeKMalbork : 10-04-2009 08:46

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    OK problem się rozwiązał przy instalacji 1,5 nawet wszystko ok jest

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •