Newsletter obsługiwany od frontu?
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Newsletter obsługiwany od frontu?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-02-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Newsletter obsługiwany od frontu?

    witam,
    Poszukuję newslettera, który umożliwi wysyłanie wiadomości po zalogowaniu od frontu. Nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego, bo nie mogę znaleźć. Chodzi mi o taki efekt:

    Osoba, która ma wysyłać newsletter nie ma praw admina a jedynie wydawcy. W jaki sposób umożliwić jej korzystanie z dostępu do bazy zapisanych osób, żeby automatycznie do nich mogła wysyłać informacje?

    Będę wdzięczna za podpowiedź.
    Pozdrawiam
    Ania [wuwu]

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz JanekPawelski awatar
    Dołączył
    05-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    55
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli cię dobrze zrozumiałem to chcesz aby osoba nie mogąca wejść na admina mogła napisać artykuł.

    Jeśli tak to musisz wstawić do menu - wyślij artykuł

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-02-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witaj,
    nie o artykuły mi chodzi ale o e-maile do ludzi zapisanych na listę. Za pomoca newslettera tworze liste e-maili, ludzie zapisują się poprzez stronę aby otrzymywać biuletyn. W komponentach ktore znalazlam, tylko admin z panelu admina może wysyłać newslettery, biuletyny. Chcialabym jednak aby zarejestrowany uzytkownik "od frontu" mogl do tej bazy e-mailowej wysylać biuletyn. Chodzi o to ze admin nie bedzie zajmowal sie biuletynem tylko inna osoba i chcialam usprawnic jej prace aby sama mogla to robic a nie prosic o to admina.
    Pozdrawiam
    ania

  5. #4
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    jeśli dodasz Newslettera do menu jako komponent możesz sprawdzić do czego będzie miał dostęp wydawca. Letterman po drobnych modyfikacjach może spełnić Twoje oczekiwania.
    Pozdrawiam

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-02-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję za podpowiedź, tego faktycznie nie próbowałam, tylko inne moduły i dodatki. Pozdrawiam,
    Ania

    p.s. (10 min później;) )
    Zainstalowałam lettermana z tej strony http://extensions.joomla.org/extensi...er/174/details, napisane jest ze działa pod joomla 1.5 niestety po zainstalowaniu zarowno komponent jak i modul byly oznaczone jako niekompatybilne. Czy ktoś może mi podać stronę skąd wziąć Letterman'a do Joomla 1.5.9, najlepiej pL (o ile jest).
    pozdrawiam
    Ania
    Ostanio edytowane przez wuwu_ag : 12-04-2009 13:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •