Kunena - szerokość - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 22

Temat: Kunena - szerokość

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-01-2011
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    no dobra poradziłem sobie jakoś

    u góry dałem zmienną: $bj_forum = ("/forum.html");

    a w body wstawiłem:
    Kod:
    <?php if ($bj_forum == ($_SERVER['REQUEST_URI']))
    			
    			{
    			echo '<div id="BJ_Right_Col_forum">
    				<div id="BJ_Main_Top_Round_forum"><div class="left"></div><div class="right"></div></div>
    				<div class="clearer"><!-- --></div>
    					<div id="BJ_Main_forum">
    					<?php if($top){?>
    					<div id="BJ_Top">
    					<jdoc:include type="modules" name="top" style="raw" />
    					</div>
    					<div class="clearer"><!-- --></div>
    					<?php }?>';
    			}
    
    		
    
    
    		else 
    			
    			{
    			echo '<div id="BJ_Right_Col">
    				<div id="BJ_Main_Top_Round"><div class="left"></div><div class="right"></div></div>
    				<div class="clearer"><!-- --></div>
    
    					<div id="BJ_Main">
    					<?php if($top){?>
    					<div id="BJ_Top">
    					<jdoc:include type="modules" name="top" style="raw" />
    					</div>
    					<div class="clearer"><!-- --></div>
    					<?php }?>';
    			}
    
    
    
    ?>

    Działa to jedynie pod stroną www.rower.slupsk.pl/forum.html, tak jest w zmiennej.
    Jak widać w kodzie powstawiałem odnośniki do nowych stylii z indexem _forum.
    Wszystko działa jak należy, tylko teraz mam problem.
    Jak zdefiniować zmienną, aby wszystko działało na stronie /forum.html oraz we wszystkich katalogach w www.rower.slupsk.pl/forum...

    Może ktoś ma jakiś pomysł? Ja już się szczerze poddaje...

    Bardzo proszę specjalistów o pomoc. Pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Kolego - za chwilę wyjdzie z tego encyklopedia - ułatw sobie
    1.Ściągnij obecną templakę via ftp na local
    2.Przemianuj nazwę katalogu templaki na jakąkolwiek inną
    3. Wyedytuj plik templateDetails.xml i w pisz nową nazwę katalogu templaki = j.w
    4. Z-zipuj przerobioną templakę
    5.Zainstaluj na joomla
    6.Zmień dowolne parametry tak jak to Robiłeś
    Kod:
     Edit: Oki (chodziło o główny .css) - metoda z jednej strony działa  (forum jest szersze) ale z drugiej wywraca jednocześnie całą stronę do  góry nogami. Jakieś inne pomysły??
    w nowej templace
    7. Przypisz ją tylko dla forum
    8. A starą domyślną zostaw domyślną
    Po zabawie

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-01-2011
    Wpisy
    24
    Punkty
    10

    Domyślny

    Gallu, a po prostu nie można jakoś zdefiniować wartości tak, by brała wszystkie pliki z katalogu forum ?
    Mam wartość $all_forum, w niej chcę umieścić definicję, która będzie definiowała wszystkie pliki i foldery ze środka katalogu forum/ .
    Tylko jak ująć wartość, żeby brała wszystko z pod danego katalogu ?

    $all_forum = ("/forum/*");

    takie coś nie działa, może wie ktoś o co mi chodzi? Jeżeli tego się dowiem, będzie po problemie (nigdzie nie mogę znaleźć takiego czegoś). Pozdrawiam.

  5. #14
    Onegar
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez n3w.mod3l Zobacz wiadomość
    Witam serdecznie

    Mały problem z forum Kunena - po zainstalowaniu wygląda tak:

    http://autonomia.nazwa.pl/gsm/forum

    Wie ktoś jak rozszerzyć je na całą stronę (jest to gdzieś w opcjach czy trzeba bawić się css'em??).

    Pozdrawiam i z góry thx

    P.S. Wesołych świąt

    proponowałbym uaktualnić link bo ten nie działa. Chyba że temat już nieaktualny,ale to raczej zadanie dla moderatora

  6. #15
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Kolego @Onegar, temat jest faktycznie mocno nieaktualny, bo od czasu napisania tego postu minęło 23 miesiące, więc jaki sens ma Twoja archeologia? Prawdopodobnie kolega @n3w.mod3l nie działa już pod w/w adresem, więc nie wiem jakie w tym temacie widzisz zadanie dla moderatora?
    Pozdrawiam jako "prawie sąsiada" (Kamień Pomorski pozdrawia Kołobrzeg )

  7. #16
    Onegar
    Gość

    Domyślny

    zadanie chociażby zamknięcie tematu lub zaktualizowanie nowego adresu (Kołobrzeg pozdrawia Kamień Pomorski )

  8. #17
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    @Onegar, może najpierw popraw swój link ze zlecenia :> (dolny śląsk pozdrawia pomorze)

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Wątki zamykamy tutaj nie dlatego, że zostały wyczerpane (bo nie sposób byłoby to ogarnąć), a jedynie w sytuacjach, gdy ktoś z moderatorów uzna, że trzeba np. zakończyć niepotrzebną dyskusję. Nie oczekuję również od moderatorów uaktualniania linków, zwłaszcza do stron stwarzających problemy.
    @Onegar: Ponieważ to nie pierwsza Twoja uwaga dotycząca porządków na forum, to chętnie powierzymy Ci w przyszłości rolę moderatora. Zobaczysz, jak łatwo postulować.
    Oczywiście masz prawo o zgłaszania uwag, sugestii, propozycji, krytyk. Nie wydaje mi się jednak zbyt taktownym czynienie takich uwag przez świeżo zarejestrowanego uczestnika - w gości przyjść i meble oraz gospodarzy ustawiać chyba niezbyt wypada.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #19
    Onegar
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Wątki zamykamy tutaj nie dlatego, że zostały wyczerpane (bo nie sposób byłoby to ogarnąć), a jedynie w sytuacjach, gdy ktoś z moderatorów uzna, że trzeba np. zakończyć niepotrzebną dyskusję. Nie oczekuję również od moderatorów uaktualniania linków, zwłaszcza do stron stwarzających problemy.
    @Onegar: Ponieważ to nie pierwsza Twoja uwaga dotycząca porządków na forum, to chętnie powierzymy Ci w przyszłości rolę moderatora. Zobaczysz, jak łatwo postulować.
    Oczywiście masz prawo o zgłaszania uwag, sugestii, propozycji, krytyk. Nie wydaje mi się jednak zbyt taktownym czynienie takich uwag przez świeżo zarejestrowanego uczestnika - w gości przyjść i meble oraz gospodarzy ustawiać chyba niezbyt wypada.

    2.Każdy jest odpowiedzialny za to co pisze na forum
    swoje zdanie podtrzymuję bo uważam,że każdy nawet świeży użytkownik ma prawo wypowiedzenia się.Prowadziłem fora wiem jaki to chleb powszedni a czy dostanę prawa moda czy nie powinieneś zapytać się o moje zdanie,no chyba że rozdajesz uprawnienia na lewo i prawo kto krytykuje wypowiada się i ma swoje zdanie.

  11. #20
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Kolego @Onegar, obyś kiedyś nie żałował swojego niezbyt fortunnego otwarcia na naszym forum, chyba, że o Joomla! wiesz już wszystko. Nie wróżę Ci u nas kariery po takim wejściu.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •