Jaka galeria - większe zdjęcia - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 22 z 22

Temat: Jaka galeria - większe zdjęcia

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-04-2009
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez benio07 Zobacz wiadomość
    Podaj link do strony i zmień jeszcze ustawienia w Detail View -> Motiongallery
    Width of the motion bar: wartość podać w px
    Przecież ten parametr dotyczy jedynie paska miniaturek i nie ma wpływu na wielkość wyświetlanego obrazka, więc jego zmiana nic nie da.
    Ale przez przypadek doszedłem co było nie tak. Okazuje się, że zmieniałem wielkość wyświetlanego obrazka po załadowaniu zdjęć i potem JoomGallery nie potrafił juz zwiększyć wielkośći obrazka, a ajedynie zmniejszyć. Gdy załadaowałem nowe obrazki po wcześniejszym ustawianiu porządanej wielkości wszysko zagrało.
    Z tego wniosek, że JG nie potrafi zwiększyć wyświetlanych obrazków po ich załadowaniu. Nie wiem czy tak było we wcześniejszych wersjach, ale trochę to upierdliwe, bo jeśli dorobię się dużej galerii zdjęć, to jeśli po pewnym czasie będę chciał, żeby wyświetlane zdjęcia były większe, to będę musiał od nowa uploadować wszystkie zdjęcia.
    Jedyne wyjście jakie widzę, to przed wrzuczaniem zdjęć do galerii ustawić wielkość zdjęć większą niż aktualnie będzie potrzeba, a po zaladowaniu zminiejszyć do właściwego rozmiaru. Potem w razie potrzeby będzie można powiększyć wyświetlane zdjecia.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22

    Domyślny jest po polsku

    [quote=Figiello;112056]Zainstalowałem sobie do joomla 1.5.10 Phoca Gallery oraz joom gallery, której nie umiem za bardzo ustawić po wszystko jest po angielsku, choć na stronie po polsku.

    W czym problem, mam wszystko po polsku

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •