Brak dostępu do zaplecza po zmianie szablonu
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Brak dostępu do zaplecza po zmianie szablonu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-04-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Brak dostępu do zaplecza po zmianie szablonu

    Próbuję swoich sił z joomla od 2 tygodni. Wczoraj zmieniłem szablon zaplecza z domyślnego na inny (nie pamiętam nazwy) ... po zatwierdzeniu zmiany utraciłem dostęp administracyjny do zaplecza a joomla wygenerowała komunikat:

    > Warning: require(/home/ptop/public_html/administrator/templates/minted_one-point-five/configuration.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in/home/ptop/public_html/administrator/templates/mintedone-point-five/login.php on line 15

    Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/ptop/public_html/administrator/templates/minted_one-point-five/configuration.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in/home/ptop/public_html/administrator/templates/mintedone-point-five/login.php on line 15
    Jak mogę rozwiązać problem startu zaplecza lub powrócić do poprzedniego szablonu domyślnego mając dostęp wyłącznie do plików przez ftp ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Jak mogę rozwiązać problem startu zaplecza lub powrócić do poprzedniego szablonu domyślnego mając dostęp wyłącznie do plików przez ftp ?

    przegrac cala zawartosc starego szablonu do obecnego ? ...

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    podaj link do strony

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    ok..spadam narazie...

    dograles templatke mintedone-point-five, a ona jest pod joomle 1.0, oryginalna to kherpi ...

    sprubuj na poczatek to co zaproponowal trzepiz, nie zapmnij o zmianie nazw....

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •