Załączniki do artykułów - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Załączniki do artykułów

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    20-08-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Odświeżam temat, czy może ktoś rozwiązał problem opisany w poście #5. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-08-2011
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    odpowiedź

    Witam

    Odpowiedzią na problem który miałem sam czyli nie wiedziałem jak zrobić by załącznik pojawiał się dopiero po kliknieciu przycisku "wiecej" jest : wpisanie w ustawieniach komponentu a dokladnie w pozycji : "Ukryj załączniki dla" nalezy wpisać frontpage. Wtedy załącznik pojawi się po wcisnięciu przycisku "więcej". Sam wstawiałem posta na ten temat lecz nie uzyskałem odpowidzi i zostałem odesłany do lektory. Rozwiązanie znalazłem tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=hGSTy9BfSWc . Mam nadzieje ze pomogłem

    Pozdrawiam

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    20-08-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję bardzo za zainteresowanie Zaraz sprawdzę czy zadziała, pozdrawiam

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-08-2011
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    re :

    Siema

    Przetestowałem to i w sumie nie działa to tak jak powinno ;p przegladając strone głowna zgadza się nie widać tego ale klikając np w menu w przyposcmy gry to juz tam się pojawiają . To po kliknięciu więcej widać czerowny napis dodaj załącznik a tego chciałem uniknąć. Chciałem zebym możliwość ododania pliku była tylko z poziomu edytora a nie takze na stronie.. Jak coś wymyślisz daj znać

    Pozdrawiam

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @oskarox - nadal prawdopodobnie nie doczytałeś objaśnień poszczególnych opcji.
    Ponadto przesadzasz ze swoimi wymaganiami. Jeśli chcesz, by coś dokładnie było takie, jak Ty to sobie wyobrażasz, dział zleceń, kilka tysięcy w zanadrzu (albo kilkanaście) i będziesz mieć, co chcesz.
    Przeszkadza Ci ikona Dodaj załącznik, to pogrzeb w plikach i usuń ją z miejsc, w których Ci nie pasuje.
    Komponent działa wyśmienicie, tak jak powinien, wedle założeń.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •