Proszę o pomoc
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Proszę o pomoc

  1. #1
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny Proszę o pomoc

    Od 2 dniu staram się pojąć jak powiązać ze sobą moduły menu (i czy jest to mozliwe).
    Utworzyłem górne menu i chcę aby po kliknięciu na jednej z jego pozycji, pojawiało się inne menu po lewej stronie. Przykładowo: w gornym menu mam pozycje Zdjecia i po kliknieciu na niej pojawia mi sie jakis artykuł i po lewej stronie pojawia się menu z zawartościa: kolorowe, czarnobiale itp., Ale gdy klikne w gornym menu na inna pozycje np. Kontakt, to chciałbym zeby lewe menu (kolorowe, czarnobiale, itp) juz sie nie pojawiało. Czy jest to mozliwe i jak tak to w jaki sposob to uczynić?
    Przepraszam za glupie pytania, ale przeczytalem juz chyba wszystkie mozliwe poradniki i chyba jestem za glupi zeby je pojac.
    Z gory dziekuje za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Jest możliwe.
    Na każdej stronie możesz mieć inne menu.

    Czytałeś coś o J!?

    edit:
    Cytat Wysłane przez indego Zobacz wiadomość
    chyba jestem za glupi zeby je pojac
    Nie przesadzaj, przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze...

  4. #3
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    Troche czytalem, ale jak widac chyba troche za malo. No nic, zabieram sie za dalsze czytanie. Jesli ktos zauwazy lecacego przez okno laptopa, to bede ja. Pozdrawiam.

  5. #4
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    z takim podejsciem nie dalego zajedziesz .. >

    Jak coś nie idzie tak jak byś chciał .. odpocznij .. dzień przerwy dobrze zrobi ..

    Ja czasem siedze nad czyms 10h .. i nic. Po weekendzie siadam ponownie do tego samego tematu i w 10 min zrobione ..

    I Czytaj, czytaj, czytaj ..

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Każde menu jest odrębnym modułem a moduły mają tą magiczną właściwość, że można im ustawić przy jakich pozycja menu mają się wyświetlać (przypisanie menu). Proste prawda ?

  7. #6
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    No teraz proste . Bardzo Ci dziekuje ppilus.
    To nie zawsze jest tak, że komuś sie nie chce doczytać. Ja siedze na tym od wczoraj i powoli zaczalem tracic nadzieje. Sam jestem zwolennikiem tego, aby probowac do wszystkiego dojsc samodzielnie, ale przychodza takie momenty ze potrzebne jest lekkie naprowadzenie i problem sie rozwiazuje w mgnieniu oka. Osobiście uwazam ze forum własnie do tego służy, zeby wymieniać sie doswiadczeniem. Dzisiaj jestem noobem, za pewien czas pomagam innym, w koncu kazdy sie od kogos uczył, kazdy tutaj byl poczatkujacym i zadawal glupie pytania. Wiem ze to moze meczyc, odpowiadac ktorys raz z koleji na ten sam temat, ale odpowiedz na takie pytanie nie zajmie wiecej czasu niz napisanie posta, ktory nie pomoze w rozwiazaniu problemu.
    No i nie zapominajmy o cytacie z joomla.pl:

    "Joomla! to więcej niż tylko program. To ludzie - wspólnota Joomla!. To programiści, projektanci, administratorzy serwisów, autorzy zawartości i - najważniejsze - końcowi użytkownicy. Wszyscy razem udzielamy sobie pomocy, wspieramy się nawzajem oraz wspieramy rozwój naszego oprogramowania."

    Pozdrawiam.

  8. #7
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Chyba właśnie tego doświadczyłeś?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •