Blad 404 zamiast indexu ale zaplecze dziala
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Blad 404 zamiast indexu ale zaplecze dziala

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-07-2007
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny Blad 404 zamiast indexu ale zaplecze dziala

    . Dzis po poludniu zauwazylem dziwna przypadlosc, otoz strona nie chce sie otworzyc, ale zaplecze joomli a mam troche starsza wersje joomla 1.0.11 PL dziala poprawnie, pomyslalem ze moze to szablon, wlaczylem inny i takze nie dziala, w ustawieniach strona nie jest w trybie diagnostycznym ani offline, prosze o pomoc i serdecznie dziekuje za wszelkie pomocne slowa
    Ostanio edytowane przez moobek : 16-04-2009 21:29

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    20-11-2006
    Wpisy
    163
    Punkty
    16

    Domyślny

    Zajrzałbym na serwer przez ftp, obejrzał index.php oraz kilka innych podstawowych spraw. Trochę mało danych podajesz do diagnozy.

  4. #3
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    zrób tak jak mówi yogi009.. ja nawet bym proponował, żebyś sobie załtwił plik index.php (z Twojej wersji J!, jak nie znajdziesz napisz do mnie, chyba mam na dysku) i podmienił go z tym co masz na serwerze, małe jest prawdopodobienstwo, ale czasami sie coś rozsypuje nie wiedzieć czemu ;)
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-07-2007
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    problemerm sie okazal plik index.php oraz funkcja na serwerze mod_security ktora blokowala ktorys z dodatkow do joomli, dzieki za odp

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •