Expose - kolor tła - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 27 z 27

Temat: Expose - kolor tła

  1. #21
    Bywalec
    Dołączył
    31-03-2006
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    216
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez irek1983 Zobacz wiadomość
    Nie mam pojęcie tez właśnie zastanawiam się na językiem polskim. Słuchaj a nie wiesz przypadkiem w jaki sposób wyłączyć niektóre opcje.
    Chodzi mi dokładniej o te przyciski na dole i tam jest taki znak zapytania (Main Panel Help Button) w main configuration jest opcja która pozwala na przesuwanie go lecz nie wiem w jaki sposób go całkowicie zlikwidować.
    Myślę że gdzieś to w kodzie php trzeba będzie usunąć. Jeszcze nie doszedłem do tego.
    GG 13100343

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-04-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak Ci się uda zmienić język i pozbyć się tych przycisków typu. hellp, you are to daj znać dobra?

  4. #23
    Bywalec
    Dołączył
    31-03-2006
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    216
    Punkty
    10
    Rozwiązanie jest tu http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=9272

    Ja już przetłumaczyłem, a co do tych ikonek typu znak zapytania nadal szukam rozwiązania.
    GG 13100343

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-04-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    kolejny kłopot
    Po zmodyfikowaniu pliki exspose.html.php chcę go podmienić na serwerze ftp. wywala błąd "Wystąpił problem podczas kopiowania pliku na serwer ftp. Upewnij się czy masz uprawnienia do umieszczania plików na tym serwerze" Jak chce dać mu uprawniena dla wszystkich i zatwerdzam poprzez "OK" wywala następujący komunikat "Wystąpił błąd podczas zmiany uprawnien pliku lub folderu na serwerze ftp. Upewnij się czy masz odpowiednie uprawniena do zmiany tego elementu". Dodam że mogę kopiować na serwer w innych folderach.

  6. #25
    Bywalec
    Dołączył
    31-03-2006
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    216
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez irek1983 Zobacz wiadomość
    kolejny kłopot
    Po zmodyfikowaniu pliki exspose.html.php chcę go podmienić na serwerze ftp. wywala błąd "Wystąpił problem podczas kopiowania pliku na serwer ftp. Upewnij się czy masz uprawnienia do umieszczania plików na tym serwerze" Jak chce dać mu uprawniena dla wszystkich i zatwerdzam poprzez "OK" wywala następujący komunikat "Wystąpił błąd podczas zmiany uprawnien pliku lub folderu na serwerze ftp. Upewnij się czy masz odpowiednie uprawniena do zmiany tego elementu". Dodam że mogę kopiować na serwer w innych folderach.
    Tak też go napotkałem, ominąć się da go w dość prosty sposób, zmodyfikowany komponent wrzucamy ponownie przez instalacje w Joomli, a co gdy już mamy galerie działająca na stronie ?
    Proponuje zrobić tak:
    Ściągamy z serwera komponent expose w całości (wraz z zdjęciami które znajdują się w nim), po ściągnięciu modyfikujemy, następnie musimy spakować winzip-em (sprawdzałem winrarem i były problemy) i spakowany ponownie instalujemy.

    Nie można wrzucić zmodyfikowanego pliku chyba że zmienisz plik znajdujacy się w komponecie (com_expose_4.6.2\expose\manager)htaccess odpowiedzialny za ustawianie praw dostepu w komponecie, niestety zmodyfikowany plik bedziemy musieli rownież umieścić na serwerze i o to bedziemy musieli poprosić administratora serwera. W jaki sposób zmodyfikować plik jest opisane na http://downloads.joomlacode.org/frsr...ntation1v6.pdf strona nr. 19 temat 3.6

    Ja rozwiązałem ten problem ściagajać komponent na dysk, i modyfikujac, przed instalacja ponowna konieczne jest odinstalowanie wcześniejszej nie modyfikowanej wersji
    GG 13100343

  7. #26
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-04-2009
    Wpisy
    50
    Punkty
    10

    Domyślny

    oki dziękuję za informację a słuchaj wiesz jak już pozbyć sie tych przycisków typu (help i you are:...)? Jak coś daj znać. Z góry dzięki.

  8. #27
    Bywalec
    Dołączył
    31-03-2006
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    216
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez irek1983 Zobacz wiadomość
    oki dziękuję za informację a słuchaj wiesz jak już pozbyć sie tych przycisków typu (help i you are:...)? Jak coś daj znać. Z góry dzięki.
    Niestety nadal nie wiem, jak znajdę rozwiązanie z pewnością je tu umieszczę.
    Czy mógłbyś wejść do mnie na gg, nr 775085 mam kilka pytań dotyczacych tego komponentu
    GG 13100343

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •