HTML w artykułach Joomla!
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: HTML w artykułach Joomla!

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-04-2009
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny HTML w artykułach Joomla!

    Witam,

    Czy istnieją jakieś moduły, dzięki którym będę mógł wstawić jakiś kod HTML w artykułach? Chciałbym, aby po kliknięciu np. w słowo "tutaj" przekierunkowywało no jakąś inną podstronę...

    I jeszcze jeden problem: przy pisaniu tekstu gdy nie wcisnę "enter" to tekst się rozciąga i nie widać połowy... Jak zrobić, aby przy końcu linii tekst sam przechodził do następnej linijki? Teraz gdy wejdę na stronę to nagle się urywa i koniec ;(
    Ostanio edytowane przez hacker06 : 23-04-2009 18:42

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Boże - widzisz i nie grzmisz .. ! ..

    Czy ty naprawdę nie chcesz się niczego nauczyć ? - Przecież wszystko jest na forum albo na wiki .. ! ( Jeśli "Szukajka" nie działa to powiedz - chociaż u mnie wyszukuje bardzo dobrze .)

    tutaj masz niedawno przygotowany opis ..


    tylko z dobroci serca ci ułatwię - żeby znów nie było, że czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, nie potrafisz

    Masz opis z obrazkami ! - http://wiki.joomla.pl/Jak_stworzy%C4...odu%C5%82_HTML


    i do cholerki ! .. - zacznij coś czytać ..

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-04-2009
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobra, już obacziłem ten HTML Gorzej właśnie z tym przenoszeniem tekstu... Sorry, zawsze za szybko napiszę temat, a potem po 5 minutach już dochodzę do tego sam, mimo że wcześniej nie mogłem

  5. #4
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    No skoro sam to zauważyłeś - to może jednak będziesz bardziej powściągliwy, a zamiast zarzucać wszystkich tak prostymi i podstawowymi pytaniami właśnie sam do tego dojdziesz ... Na pewno ci to nie zaszkodzi ..

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-04-2009
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety, poza wciskaniem w obszerny tekst enterów nie przyszło mi nic do głowy ;)

    PS. A jakaś wskazówka na to, aby hiperłącze było tego samego rozmiaru co reszta textu?
    Ostanio edytowane przez hacker06 : 23-04-2009 19:06

  7. #6
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Nie uważam ze chodzenie do kościoła kwalifikuje kogokolwiek jako człowieka czy nie, ale ogólnie w Polsce jest tak "Boga nie ma to tylko wymysł księży..." nie minie 5 minut i jeden obrazek "zaraz uraziłeś moje uczucia religijne"

    pójdźmy na kompromis...


Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •