Remository - krok po kroku
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Remository - krok po kroku

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Remository - krok po kroku

    Witam.
    Już pół dnia siedzę na googlach, na tym forum przeszukałem mnóstwo postów, lecz albo już wzrok słaby, albo taki laik jestem.

    Czy ktoś mógłby pomóc mi i wskazać gdzie mógłbym znaleźć krok po kroku zasady działania Remository lub Docman?

    Znalazłem kilka postów, lecz w większości jest to ogólnikowo napisane, lub tekst w stylu "masz od tego szukajkę", nie wszyscy są tak mądrzy i inteligentni;)

    Do rzeczy, chciałbym zrobić proste pobieranie plików coś w stylu http://www.jokris.info/component/opt...erby,2/page,1/

    Mam zainstalowaną wersję 3.2.6 Remository

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz nemo awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    /dev/random
    Wpisy
    90
    Punkty
    12

    Domyślny

    zasady działania Remository lub Docman?
    Ale jakie zasady? Piszesz prace zaliczeniowa czy masz problem z uzytkowaniem?
    Pozdrawiam, nemo

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chodzi mi o użytkowanie. Zainstalowałem Remository, zrobiłem upload pliku, tylko teraz nie wiem jak to zrobić, aby było tak jak na stronce Jokrisa w pobieralni, jakiś screen lub coś podobnego, mały opis pliku i ikonka do pobierania.


    No i jeszcze jedna rzecz, jak to zrobić aby zamiast pliku można byłoby umieścić jakiś katalog też, czy musi on być spakowany?

  5. #4
    Przeglądacz nemo awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    /dev/random
    Wpisy
    90
    Punkty
    12

    Domyślny

    bati, mysle, ze nikt Ci tu manuala nie napisze, a tego wlasnie oczekujesz. Tym, bardziej, ze instrukcja do komponentu istnieje

    Odpowiadajaca na Twoje ostatnie pytanie: musi byc spakowany.
    Pozdrawiam, nemo

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    O to mi chodzi, aby ktoś przynajmniej wskazał mi gdzie mogę znaleźć instrukcję do remository lub docmana, takowej nie mogę znaleźć

  7. #6
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie uważasz, że najlepszą instrukcję możesz sam sobie skompletować, używając znajdującej się tutaj wyszukiwarki? Przy okazji możesz poznać wiele interesujących spraw związanych z praktyczną obsługą tych komponentów.

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    zapytanie do google:
    video + joomla + tutorial+docman
    daje:
    http://www.google.pl/search?q=video+...ient=firefox-a
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    14-02-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Nie uważasz, że najlepszą instrukcję możesz sam sobie skompletować, używając znajdującej się tutaj wyszukiwarki? Przy okazji możesz poznać wiele interesujących spraw związanych z praktyczną obsługą tych komponentów.

    Otóż to że z szukajki na tym forum i różnych postów za wiele się nie dowiesz, odpowiedzi są zdawkowe, jakby każdy z góry musiał wszystko wiedzieć.


    A dla Zwiastuna duże piwko tutorial bardzo dobry, wszystko śmiga jak ta lala, trochę trzeba w kodach źródłowych się jeszcze pobawić, dla lepszego widoku ogólnego (chodzi o Docmana), ale po za tym wszystko OK


    Dziękuję ślicznie.

  10. #9
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bati78 Zobacz wiadomość
    ... z szukajki na tym forum i różnych postów za wiele się nie dowiesz, odpowiedzi są zdawkowe, jakby każdy z góry musiał wszystko wiedzieć.
    Moje gratulacje z okazji tak znakomitego poznania tego tak obszernego Forum w tak krótkim czasie. :cool:
    Skoro masz o nim tak "chwalebną" opinię, to po co tu zabierasz głos?
    Myślę jednak, że z czasem znajdziesz coś dla siebie, bo praca na joomla ma to do siebie, że im dłużej w niej siedzisz, tym więcej znajdujesz w niej spraw do udoskonalenia lub indywidualnego dostosowania.
    Pozdrawiam licząc na zmianę Twojego podejścia do naszej społeczności.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •