e-faktura
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: e-faktura

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-04-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny e-faktura

    Witam.

    Chciałbym o coś zapytać, jestem nowy na forum więc bardzo przepraszam jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale. Mienowicie mam do wykonania na uczelni projekt związany z wystawianiem e-faktur, oczywiście z większą liczbą studentów. Całość ma pozwalać na łatwą edycję faktur, zarządzaniem nimi, podpisem cyfrowym, generowaniem pdf-ów i jeszcze kilka innych funkcji. Technologia wykonania dowolna byle GPL. I pomyślałem o Joomla! ponieważ ma już sporą funkcjonalność potrzebną do mojego projektu i najważniejsze to generowanie pdfów, a to wszystko zaoszczędzi Mi sporo nieprzespanych nocy.

    I w związku z tym pytanie:
    czy Joomla! posiada dodatek do tworzenia e-faktur zgodnych z polskim prawem(bo wtedy będę musiał wykorzystać inne 'narzędzie/technologię' np Javę) ? W tej chwili wszystko jest na etapie wyboru technologii więc warto zapytać.

    Wiem, że przedsiąwzięcię jest ogromne, ale to jest projekt na więcej osób i na dłuższą metę, ot taki akademicki projekcik. Dokładnie to chodzi mi o stworzenie komponentu do generowanie e-faktur.

    Swoją drogą, nawet jeżeli samo tworzenie e-faktur się nie sprawdzi to uważam, że tworzenie faktury w pdfach, którą można będzie wydrukować i podpisać ręcznie będzie berdzo przydatne.

    Pozdrawiam, i dziękuję za wszelką pomoc.

  2. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Z pozdrowieniem DORO (do roboty ;) ) - zainteresuj się http://www.virtuemart.pl/
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •