Autroska templatka do ocenienia - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 36

Temat: Autroska templatka do ocenienia

  1. #21
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Co do zielonego: http://www.joomla.pl/ - dokładnie taka sama kolorystyka co u mnie- prócz topu
    Polecam ten artykuł http://portalwiedzy.onet.pl/27384,,,...izm,haslo.html
    Ty masz ten kolor #038D04
    a na joomli masz taki #228800

    dla mnie to jest różnica...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Są rzeczy, za które się, brać nie należy, chyba, że się musi i nie ma absolutnie żadnego innego wyjścia. Szablonów nie musi się robić, jest tysiące w Sieci o niebo doskonalszych pod każdym względem.
    I nie jest to tylko kwestia gustu, ale braku tego czegoś, co powoduje, że powstaje np. "wścieklica - jarzenica", a Ty patrzysz i zamiast Cię przerażać, wydaje Ci się coraz ładniejsze, bo Twoje.

    I jeszcze w sprawie piernika i wiatraka:
    SEF404 obsługuje proste adresy, a nie szablon. To, że ma opcję "Use table-less output" dotyczy jakiegoś jednego i pewno banalnego szczegółu na stronie, a nie szablonu jako całości.

    Ćwicz dalej, ale daruj nam ocenianie tego.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #23

    Domyślny

    "pod każdym względem" - tu nie masz racji. Owszem graficznie może i jest to "dzieło pijanego daltonisty", ale w kod pewnie nikt z Was nie zaglądnął więc takie ogólnikowe stwierdzenie nie ma dla mnie wartości. Faktycznie może niepotrzebnie zawracam Wam głowę... W końcu każdy z Was już od urodzenia robi świetne szablony za grube pieniądze...

  5. #24
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    ja nie robię od urodzenia bo potrzebowałem tygodnia na naukę czytania i pisania wiec nieco której robię strony...
    nie wiem co modyfikowałeś w kodzie ale nie jest to zauważalne...


    tak a propos zmień hasło do zaplecza na inne bo to co masz jest za proste i łatwo idzie sie zalogować do zaplecza prostym robocikiem

  6. #25

    Domyślny

    "nie wiem co modyfikowałeś w kodzie ale nie jest to zauważalne..." - wejdź sobie choćby na joomla.pl, otwórz źródło i wyszukaj frazę "<table", potem poszukaj u mnie. Niestety Wordpress jest w tym względzie lepszy od Joomli, ale i tak nie zamierzam jej opuszczać, bo ma dużo innych fajnych bajerów

    Co do drugiego zdania to zachowujesz się trochę jak twórcy Joomli - szkoda tylko, że nie piszesz tego o sobie tylko o kimś. "Najmądrzejsze" co można zrobić to dokładnie opisać problem błędu, a potem wydać łatkę - Ci którzy nie poprawią tego błędu w kilka dni są położeni...

  7. #26
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Co do drugiego zdania to zachowujesz się trochę jak twórcy Joomli - szkoda tylko, że nie piszesz tego o sobie tylko o kimś.
    nie rozumiem zły jesteś ze zwróciłem ci uwagę na to ze masz hasło łatwe? napisałem to żebyś zrobić trudniejsze to wszystko. Problem błędu jest takie ze tworzy sie hasła "nielogiczne" a nie słownikowo-literowe... na to łatki nie ma poza tym wymyślenie hasła siedzi po stronie admina nie joomli

  8. #27

    Domyślny

    Nie o to chodzi. Nie jestem zły, a nawet się cieszę, że zwróciłeś mi uwagę Chodzi mi tylko o to, że nie musiałeś tego pisać na ogólnodostępnym forum - to wszystko. Z twórcami Joomli chodzi o to, że sami opisali jaki był błąd zanim go naprawili na joomla.org - efekt był taki, że strona padła trupem po ataku... Nic do Ciebie nie mam - próbuję tylko konkretnie dyskutować ;)

  9. #28
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    chcesz konkretnie pogadać postaw flaszkę

  10. #29
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @genialny koderze szablonów: będzie złośliwie, ale sam dałeś powód:

    1. Kiedy joomla.pl prezentowało strony w szablonie bez tabel to Ty prawdopodobnie jeszcze mówiłeś "czekolada" na coś, co przywołuje czasem @stasio.
    2. Kiedy na joomla.pl uczono, jak robić szablony bez tabel, to Ty być może dowiadywałeś się dopiero co to jest Joomla.
    3. Żeby wyrokować, jak jest zrobione to, czego kodu nie widzisz, musisz się jeszcze sporo nauczyć. Szablony Joomla - na joomla.pl nigdy nie były oparte na tabelach, aktualne również nie są.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #30

    Domyślny

    Jutro na WIMiIP AGH o 8:00 może być? ;)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •