Autroska templatka do ocenienia - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 36 z 36

Temat: Autroska templatka do ocenienia

  1. #31
    Debiutant
    Dołączył
    29-04-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny recenzja ;)

    No więc tak.... kolorystyka na pierwszy rzut oka jest miła, ale mnie po 10 minutach rozbolały oczy (to tylko moje zdanie). W artykułach niekonsekwentnie używasz formatowania tekstu (np. "linux - początki ..." pierwszy akapit masz wyjustowany, a w "amaroku ..." wyrównany do lewej; tak jest w kilku miejscach, ale poszukaj sam). Brakuje odstępów od testu i ilustracji. W "amaroku..." jeden z modułów zachodzi na obrazek. Kolor czcionki działów w menu głównym oraz belek tego menu są zbyt mało kontrasotwe, przez co są nieczytelne. Pogrubienie czcionki w "popularne" daje ten sam efekt: nieczytelne. Moim zdaniem niepotrzebny ten ogromny RSS.
    Układ: "popularne" i ten RSS dałbym pod menu. Ewentualnie także partnerów. Poza tym to zwykły 3-kolumnowy układ. Menu górne możesz zlikwidować (jest niepotrzebne i niewidoczne), a "szukajkę" daj pod menu główne.
    Ogólnie: jak troszkę "podciągniesz" kontrasty i popraujesz nad układem i wielkością czcionek wyjdzie ci poprawna templatka. Żadna rewelacja, ale od czegoś trzeba zacząć.
    pozdrawiam
    Linux is like WIGWAM: no WINDOWS, no GATES and APACHE inside.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32

    Domyślny

    A czy ja mówiłem, że są oparte na tabelach? Mówiłem że posiadają tabelki - można je spotkać w "ciele głównym strony". <table class="blog"... - to na pewno nie jest tabela, prawda? Nie chodzi o to, że ja kogoś krytykuje, ale nie lubię jak ktoś zaczyna po mnie jeźdźić, a sam robi to samo dokładnie tak samo...

  4. #33
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Jutro na WIMiIP AGH
    ok już wiemy ze masz więcej niż 18 lat teraz dopasuj szablon do wieku i będzie się wszystko zgadzało...

  5. #34

    Domyślny

    Dobra, Panowie wygraliście... Popracuję jeszcze nad tą grafiką... Zwiastun ma rację, że jak się coś zrobi samemu to nie można tego trzeźwo ocenić, więc jak mi 5 osób mówi, że do poprawy to coś trzeba z tym zrobić...

  6. #35
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    5 osób? hmm ja występuje pod 3 postaciami!

  7. #36
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-03-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez procek Zobacz wiadomość
    Dobra, Panowie wygraliście... Popracuję jeszcze nad tą grafiką... Zwiastun ma rację, że jak się coś zrobi samemu to nie można tego trzeźwo ocenić, więc jak mi 5 osób mówi, że do poprawy to coś trzeba z tym zrobić...
    Oj tak tak zrób coś z tym ... najlepiej wywal ;)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •