lista wykonanych zleceń do J1.5 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: lista wykonanych zleceń do J1.5

  1. #11
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    też bym chciał zobaczyć

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz however awatar
    Dołączył
    23-04-2009
    Skąd
    Legnica
    Wpisy
    52
    Punkty
    11

    Domyślny

    cóż po mniejszych i większych bojach doszedłem do wniosku że pozostnę przy artykułach
    powodów jest kilka a głowny to możliwość szerszego opisania realizacji w postaci artykułu - opis prac, użyte technologie, zdjęcia itd.

    teoretycznie w tej dynamicznej tabeli można było wstawić linki (co okazało się nie tak proste jak myślałem) jednak te linki musiałby gdzieś prowadzić - do arykułu? no własnie więc podwójna robota. Chociaż mam już kilka pomysłów na wykorzystanie tej tabelki, gdzie powinna się sprawdzić w 100%.

    co do tych dynamicznych kontrolek to miałem lekki zgryz z wstawieniem js do Joomli (co ja bym zrobił bez faq i innych pomocy ;)) a tak lekko OT czy wam też pod IE 6.0 kaszanią się te kontrolki z użyciem fade'a? u mnie tekst robi się jakiś rozmazany po efekcie przejścia.


    reasumując: na stronie realizacje wyświetli mi się lista artykułów (gdzie w opisie będzie nazawa zleceniodawcy tak że dostanę to moje upragnione filtrowanie ), daty artykułów będą datami realizacji co umożliwi automatyczne sortowanie wg. daty (dobrze mówię zwiastun?), a kliknięcie na artykuł pozwoli na zaprezentowanie wykonanego zlecenia.

    cóż wydaje mi się to najkorzystniejszym rozwiązaniem, jedyny problem to czasochłonność wpowadzania ale na jakiekolwiek zautomatyzowanie nie mam pomysłu. ale to nie piekarnia więc na spkojnie mogę sobie dodawać to i owo.

    dzięki wszystkim za pomoc i sugestie, na pewno coś się przyda.

    jak już uruchomię stronę i dodam kilka zleceń to dam znać, ocenicie czy znośne

    pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •