Jak to zrobić? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 20 z 20

Temat: Jak to zrobić?

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny Szukam chcącego

    Cytat Wysłane przez jolaass Zobacz wiadomość
    Wg mnie trzeba zapisywać autorów wszystkich głosów - najlepiej id użytkownika. Nie znam gotowego rozwiązania. Dla chcącego - nic trudnego!
    Pozdrawiam
    Czy znajdzie się ktoś kto zechce mi pomóc z tym tematem?
    "Cały świat to jeden wielki Chełm"
    (I.B.Singer, laureat literackiej Nagrody Nobla)
    chelm24.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    "Dla chcącego - nic trudnego!"
    Chcącym jesteś Ty - tak mi się wydaje.
    Jeśli ma ktoś inny "zachcieć" powinieneś umieścić ten temat w dziale: Zlecę, wykonam, kupię , sprzedam...

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nawaliło Ci funkcji bo co masz moderatora? Od czego jest forum? Czy przypadkiem nie od tego by oczekiwać czyjejś pomocy? Skąd masz miano moderatora skoro nawet nie wiesz po co jest to konkretne forum? Sama pewnie nie raz zadawałaś pytanie a dlaczego nei w dziale zlece?
    "Cały świat to jeden wielki Chełm"
    (I.B.Singer, laureat literackiej Nagrody Nobla)
    chelm24.pl

  5. #14
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Znam takich, którzy najpierw mówią, potem myślą. Ty należysz do tych co również piszą...Przeczytaj cały ten wątek i to, co napisałeś i pomyśl......

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jolaass Zobacz wiadomość
    Standardowe ocenianie wbudowane w J 1.5 polega na pozwoleniu oddania jednego głosu na jeden artykuł z jednego nr IP - dopóki ktoś z innego IP nie zagłosuje na ten artykuł. Bo w bazie zapisywany jest ostatnie IP głosującego. To wynika z mojej analizy kodu.
    Wg mnie trzeba zapisywać autorów wszystkich głosów - najlepiej id użytkownika. Nie znam gotowego rozwiązania. Dla chcącego - nic trudnego!
    Pozdrawiam
    Czy nie uważasz że skoro zapisywany jest ostatni nr IP to tak samo będzie z nr ID ? i Jeśli na konkretny art odda ktoś głos z innego ID to ten poprzedni znowu będzie mógł głosować?
    Ta funkcja moderatora nie obliguje Cię do kierowania kogoś na zlecę, wykonam kupię, a przeciwnie do pokazywania innym użytkownikom czego można oczekiwać w tym forum (POMOCY) NIe sztuką jest powiedzieć komuś idź sobie gdzieś indziej - sztuką jest pomóc komuś bezinteresownie. NIe pytam o proste rzeczy o których wystarczy poczytać na joomla.pl tylko o coś z czym nie jeden użytkownik pewnie by sobie nie poradził
    "Cały świat to jeden wielki Chełm"
    (I.B.Singer, laureat literackiej Nagrody Nobla)
    chelm24.pl

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Natomiast Ciebie rola użytkownika nie upoważnia do pyskowania na kogokolwiek. 3 dni na lekcje dobrego zachowania!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny Ponawiam temat oceniania artykułów

    Czy jest ktoś, kto pomoże mi z przebudową pluginu np ajax vote? Potrzebuję zmienić w dodatku opcję by w tabeli nie zapisywało ostatniego IP ale ID usera. Jak to wyciągnąć z bazy danych?
    dodatek ajax vote korzysta z dwóch tabeli w jednej zapisywane są oceny i średnia w drugiej ID artykułu i IP z którego był oddawany głos. Tak jak wspomniałem powyżej potrzebuję pomocy by zmienić IP na ID usera.
    Jest to jedyne w miare rozsądne zabezpieczenie przed nieuczciwymi głosującymi. Oczywiście dodatkowo musi być przeprowadzona weryfikacja uzytkowników oraz zakładanie nowych kont musi odbywać się po weryfikacji.
    Pozdrawiam
    "Cały świat to jeden wielki Chełm"
    (I.B.Singer, laureat literackiej Nagrody Nobla)
    chelm24.pl

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A jakiej pomocy oczekujesz? @Jolaass pokazała Ci kierunek, za co nie dość że ją publicznie usiłowałeś obrazić, to nie raczyłeś - również publicznie - przeprosić. Nie wydaje Ci się, że nie tylko by wypadało, ale i należało?

    Daj do działu zleceń - ktoś ostatnio pisał, że brutto za godzinę pracy programisty wykłada się u nas około 140 zł. Może trafisz na takiego, co zdoła wykonać tę modyfikację za 2-3 godziny i nie zechce więcej. I módl się, żeby nie doczytał, coś tu pisał, bo wtedy stawka może podskoczyć razy kilka!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #19
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny Posłuchaj Zwiastunie

    To czy usiłowałem obrazić Jolas to Twoja opinia, ja napisałem swoje odczucia Nie uważam że ją obraziłem i nie uważam bym miał ją za co przepraszać. Jeśli jednak Ty uważasz że Joolas zasługuje na przeprosiny to bardzo Ją przepraszam. Nie miałem zamiaru Jej urazić a jedynie pokazać co czują osoby które szukają pomocy na forum. Nie prosiłem o rzeczy banalne ale o pomoc kogoś kto orientuje się w temacie. Szczerze mi powiedz, gdybyś szukał informacji np z dziedziny chemii na jakimś forum, a ktoś by Ci powiedział idź i znajdź sobie korepetytora to jakbyś się poczuł? Bo ja poczułem się jak jakiś dureń który pewnie pomylił fora. Jesteś założycielem tego forum więc Ty najlepiej wiesz w jakim celu ono powstało. Po to by odsyłac ludzi do działu zlecę ? czy po to by każdy w miarę możliwości wzajemnie sobie pomagał? Bo po co w sumie są inne kategorie poza zlecę?
    Pozdrawiam
    "Cały świat to jeden wielki Chełm"
    (I.B.Singer, laureat literackiej Nagrody Nobla)
    chelm24.pl

  11. #20
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Chyba niezbyt rozumiesz, co to jest pomoc i jakiej pomocy możesz się spodziewać na tego typu forum. Dostałeś konkretną rzeczową poradę.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •