dodatek sh404SEF - zniknęły linki...
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: dodatek sh404SEF - zniknęły linki...

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    dodatek sh404SEF - zniknęły linki...

    Witam mam problem z dodatkiem sh404SEF
    Dodatek ten zainstalowałem w celu skrócenia linków do poszczególnych działów , artykułów.
    Uzywam joomli 1.5.9 z włączonym trybem zgodnosci.
    Na początku po instalacji miałem troche kłopotów z tym dodatkiem i "grzebałem" w ustawieniach....jak sie okazało skasowałem sobie wszystkie "skrócenia" linków których mialem dodanych automatycznie około 30 i teraz nie mam żadnego.
    Próbowałem ręcznie dodawać ale cos nie wychodzi.
    Pomyslałem odinstaluje dodatek i zainstaluje na nowo to znowu skrócenia linków będą aktywne lecz przy odinstalowywaniu otrzymuje komunikat że nie usunięto przekierowan linków i jeszcze czegos....(nie pamietam juz)

    Więc po nowej instalacji dodatku mam nadal ciągle tą samą sytuacje (czyli nie dodano mi automatycznie przekierowań do artykułów i działów.
    Szukałem na serwerze gdzie by te przekierowania mogły byc ale nie znalazłem.

    Ps folderu sh404SEF w komponentach (*po odinstalowaniu) nie ma więc ta lokalizacja odpada.

    Macie jakis pomysł jak zrobic aby automatycznie dodatek skrócił mi linki do wszystkiego co mam w joomla ? (tak jak miałem na początku) bo ręcznie to troche za duzo roboty i jeszcze nie opanowałem dodawania ręcznego i moze dlatego mi to nie wychodzi....

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Ogólnie to zanim grzebiesz w SEF którymkolwiek daj sobie export linków. Kazdy usuwa linki po zmianie konfiguracji. Zeby linki się utworzyły automatycznie musi ktoś odwiedzić dany artykuł. Mozna to inaczej załatwić. Mozesz dać sobie mape strony i robot google sam wjdzie na linki i SEF je utworzy.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nowa mapa strony dodana.
    Google juz sprawdziło mape i mam status OK (spawdzona)
    Wchodze w ustawienia joomli w dodatek sh404SEF a tam nic.Nadal zero linkow :/
    Jakis inny pomysł ?

  5. #4
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    a jaki masz ruch na stronie?
    u mnie okolo 2tyś artykułów ludzie obeszli w 2 godziny i same sie linki potworzyły

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    obecnie mam mały ruch (ok 50 wejsc dziennie) bo strona dopiero raczkuje...
    Krotkimi linkami chcialem ją rozreklamowac (chociazby statusy gg) albo linki na stronach ale do tego potrzebuje ten dodatek AKTYWNY

  7. #6
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    a jak klikaj w artykuły to ci sam potworzy ulre

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    wczoraj klikalem a nie utworzył mi ani jednego
    Ja sam sprawdzałem artykuły czy działają wiec klikałem a nie dodano nawet jednego linku :/
    Nie wiem czy po skasowaniu linkow nie jest gdzies w plikach zapisane ze nie chcialem zadnego linku.
    Myslalem ze tą sprawe rozwiąże poprzez przeinstalowanie dodatku ale to nie pomogło bo podczas instalacji nie usunęło tych wpisów (taki dostałem komunikat) problem w tym ze nie wiem gdzie są te wpisy

  9. #8
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    a nie masz zablokowanego tworzenia automatycznie linków?

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10
    ok juz wszystko jasne okazało sie ze dodatek był jakby wyłączony teraz juz mam wszystko tak jak trzeba-linki wyeksportowane - mam jeszcze tylko pytanie czy jak dodam nowe artykuły to bede musiał cos robic czy samo wejscie na nie spowoduje ze będą dodane ?
    Ostanio edytowane przez saddam_husajn : 30-04-2009 23:11

  11. #10
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Same się zrobią... komponent ma zabezpieczeni przed tworzeniem bezsensownych urli i powielaniem. wiec mozna wyłączyć tworzenie ich.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •