Witam mam problem z dodatkiem sh404SEF
Dodatek ten zainstalowałem w celu skrócenia linków do poszczególnych działów , artykułów.
Uzywam joomli 1.5.9 z włączonym trybem zgodnosci.
Na początku po instalacji miałem troche kłopotów z tym dodatkiem i "grzebałem" w ustawieniach....jak sie okazało skasowałem sobie wszystkie "skrócenia" linków których mialem dodanych automatycznie około 30 i teraz nie mam żadnego.
Próbowałem ręcznie dodawać ale cos nie wychodzi.
Pomyslałem odinstaluje dodatek i zainstaluje na nowo to znowu skrócenia linków będą aktywne lecz przy odinstalowywaniu otrzymuje komunikat że nie usunięto przekierowan linków i jeszcze czegos....(nie pamietam juz)

Więc po nowej instalacji dodatku mam nadal ciągle tą samą sytuacje (czyli nie dodano mi automatycznie przekierowań do artykułów i działów.
Szukałem na serwerze gdzie by te przekierowania mogły byc ale nie znalazłem.

Ps folderu sh404SEF w komponentach (*po odinstalowaniu) nie ma więc ta lokalizacja odpada.

Macie jakis pomysł jak zrobic aby automatycznie dodatek skrócił mi linki do wszystkiego co mam w joomla ? (tak jak miałem na początku) bo ręcznie to troche za duzo roboty i jeszcze nie opanowałem dodawania ręcznego i moze dlatego mi to nie wychodzi....