Numer id artykułu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Numer id artykułu

  1. #1
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny Numer id artykułu

    Witam Serdecznie
    Mam skromne pytanie ale zacznę od wyjaśnienia małego problemu. Stworzyłem serwis i na początku dałem art. "strona w trakcie tworzenia" id=1 i oczywiście wszystkie pozycje w menu podpięte pod ten art. Po wstawieniu wszystkich art. zobaczyłem że google pozycjonuje na najwyższym miejscu stronę który ma ten art ID=1. Nie dziwi mnie to bo słowo kluczowe które szukam to dokładnie jedna pozycja mojego menu. I teraz jak kliknę w google na link do strony to wyskakuje art "strona w trakcie tworzenia" a defakto podpięty jest tam już inny art. I teraz pytanie czy olać to strona się sama wypozycjonyje ? Czy da się jakoś podmienić ID artykuły tzn ID 1 ma strona w trakcie tworzenia a ID 99 ma ta która jest faktycznie podpięta pod tą pozycje teraz (i nie bedzie zmieniany bo to jest stały opis miejscowości. Tylko jak to zmienić ??
    Dziekuje za podpowiedzi i Pozdrawiam
    Michał
    PS Joomla 1.5.9 Do oglądnięcia: www.zakliczyninfo.pl Oczywiście słowo szukane zakliczyn strona 15 lub 14 w google.
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    http://www.google.pl/search?q=zakliczyninfo.pl

    wszystko wyskakuje dobrze... nie umiałem znaleźć na 14-15 stronie tego co pisałes, wiec wpisałem domene do google no i wyskoczyło dobrze...

    jeśli mimo to problem sie powtarza, a odczekanie jakiejś chwili nic nie daje, to proponuje zarejestrować sie w google dla webmasterów i tam pobawic sie w ustawieniach

    powodzenia
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Wielkie dzięki strona idzie powoli do góry już strona 12. Generalnie walka jest o słowo Zakliczyn. Najważniejsze że teraz pokazuje dobrze. Dosłownie na drugi dzień po tym jak pisałem a nic nie robiłem z google. Strona jest systematycznie rozwijana więc powinna się szybko wypromować. Dzięki za pomoc.
    Pozdrawia
    Michał
    Ostanio edytowane przez papugam : 02-05-2009 02:37
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •