Numer id artykułu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Numer id artykułu

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny Numer id artykułu

    Witam Serdecznie
    Mam skromne pytanie ale zacznę od wyjaśnienia małego problemu. Stworzyłem serwis i na początku dałem art. "strona w trakcie tworzenia" id=1 i oczywiście wszystkie pozycje w menu podpięte pod ten art. Po wstawieniu wszystkich art. zobaczyłem że google pozycjonuje na najwyższym miejscu stronę który ma ten art ID=1. Nie dziwi mnie to bo słowo kluczowe które szukam to dokładnie jedna pozycja mojego menu. I teraz jak kliknę w google na link do strony to wyskakuje art "strona w trakcie tworzenia" a defakto podpięty jest tam już inny art. I teraz pytanie czy olać to strona się sama wypozycjonyje ? Czy da się jakoś podmienić ID artykuły tzn ID 1 ma strona w trakcie tworzenia a ID 99 ma ta która jest faktycznie podpięta pod tą pozycje teraz (i nie bedzie zmieniany bo to jest stały opis miejscowości. Tylko jak to zmienić ??
    Dziekuje za podpowiedzi i Pozdrawiam
    Michał
    PS Joomla 1.5.9 Do oglądnięcia: www.zakliczyninfo.pl Oczywiście słowo szukane zakliczyn strona 15 lub 14 w google.
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  2. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    http://www.google.pl/search?q=zakliczyninfo.pl

    wszystko wyskakuje dobrze... nie umiałem znaleźć na 14-15 stronie tego co pisałes, wiec wpisałem domene do google no i wyskoczyło dobrze...

    jeśli mimo to problem sie powtarza, a odczekanie jakiejś chwili nic nie daje, to proponuje zarejestrować sie w google dla webmasterów i tam pobawic sie w ustawieniach

    powodzenia
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  3. #3
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Wielkie dzięki strona idzie powoli do góry już strona 12. Generalnie walka jest o słowo Zakliczyn. Najważniejsze że teraz pokazuje dobrze. Dosłownie na drugi dzień po tym jak pisałem a nic nie robiłem z google. Strona jest systematycznie rozwijana więc powinna się szybko wypromować. Dzięki za pomoc.
    Pozdrawia
    Michał
    Ostanio edytowane przez papugam : 02-05-2009 01:37
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •