Banner - brak w templates - nie wyświetla się
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Banner - brak w templates - nie wyświetla się

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-05-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Banner - brak w templates - nie wyświetla się

    Witam wszystkich. Wybrałem sobie taką fajną templatkę joomlafiles_green . jednak brak w niej modułu reklam. dopisałem sobie linijkę do kodu ale żaden banner się nie wyświetla. Wypróbowałem kilka bannerów i modułów i komponetów. Lipa całkiem lipa. Jedyne co widzę że wyświetla się tekst zastępczy. Czytałem że jest problem jeśli ktoś ma program kaspersky ( blokowanie reklam ) ale sprawdziłem na innych antywirach i też lipa. jeśli jest ktoś mocny w te klocki to rzucam wyzwanie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    a jaką wrzuciłeś linijkę kodu i jaki tekst zastepczy widać... troche za mało szczegółów.. chyba że to ma być oferta (sądząc po ostatnich słowach) to zły dział w takim razie
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    01-05-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny szczegółowo

    W odpowiedzi załączam zmiany jakie dokonałem:
    w templates index.php




    W konfiguracji w reklamach mam załadowane dwie reklamy z obrazkiem i wypełnionym custom banner code. Efekt w przeglądarce wyświetla się tylko tekst z custom banner code.
    Po zainstalowaniu i konfiguracji ArtBannersXTD efekt taki że wyświetla się obraz zastępczy zamiast bannera i tekst z custom banner code.
    Przetestowałem też z
    BannersManager Module i też kicha. Efekt końcowy banner chyba działa ale nie widać obrazków reklam. Nie wiem gdzie jeszcze można coś poszukać w kodach aby odnaleźć przyczynę.
    Dokładam link na stronę gdzie może coś pomoże.
    http://www.carpfishing.boleslawiec.pl/
    Czekam na jakieś sugestie. I dzięki za zwrotkę. A tak z innej beczki to gdzie można zmienić by link z menu, który jest Component - Forum FireBoard by otwierał sie w nowym oknie albo zakładce. Wiem że trzeba dodać target="_blank" ale gdzie? Dzieki za post. Pozdro

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    01-05-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Coś nie widać kodu php - dodaje

    Dodałem jakoś link do wycinka pliku php bo coś normalnie nie mogłem dodać kodu .

    index.txt

    Jeżeli potrzebujesz coś jeszcze to pisz. THX
    Ostanio edytowane przez berdhtml : 02-05-2009 07:37

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •